Na tanečním parketu se v osmém kole mezi sebou mělo utkat pět tanečních párů, ale v týdnu kvůli pozitivnímu testu na covid skončil zpěvák Mirai Navrátil a jeho partnerka Lenka Nora Návorková

A tak si to mezi sebou rozdaly tyto dvojice - Tomáš Verner a Kristýna Coufalová, Tereza Černochová a Dominik Vodička, Jan Cina a Adriana Mašková a Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík

Hvězdné páry poprvé zatančily dva tance. Nejprve ty, které v soutěži ještě nezatančily, a ve druhém kole tance současné.

Jak tancovali? 

Poslední tanec a zároveň druhý valčík první půlky zatancovala Tereza Černochová a Dominik Vodička. Píseň Ona se brání si vybrala od svého otce Karla Černocha. „Terezko a Dominiku, moc krásný valčík, klouzal po parketu, vláčný, moc krásný. Chápu, že ti málem ukápla slzička,“ ohodnotil Terezu Chlopčík, který jako jediný zpěvačce tyká. Tereza skutečně je stěží zadržovala slzy... Celkové hodnocení bylo velmi, velmi vysoké - 37 bodů. 

Druhý tanec pojali velmi romanticky, došlo i na zvedačku Terezy.  A právě tady se zpěvačka přirovnala k mokré pšenici. Porota překvapivě nebyla moc nadšená, a tak jim to vyneslo jen 34 bodů. Bohužel to diváky nepřesvědčilo a sympatický pár poslali domů. 

Fotogalerie
95 fotografií