Obávaný porotce soutěže StarDance a známý tanečník Zdeněk Chlopčík ve své knize Protančit se životem popsal vztah se svou prvorozenou dcerou Andreou, o kterou po rozvodu s první manželkou Janou přišel. 

V jejích šesti letech se viděli naposledy, protože se Zdeňka dotkl posudek psychologa, kde stálo, že je dítě pod velkým tlakem. Exmanželka jí totiž zakazovala styk s otcem, nebo ji zapírala, a když už se setkali, tak ji od něj odtrhovala. Tanečník se rozhodl, že svou dceru kontaktuje, až jí bude 18 let. To se i stalo, ale Andrea na jeho mail neodpověděla, ani o rok později, až když jí bylo 20 let. 

Odpověděla mi, že neví, proč odepisuje, ale že se má dobře, tak jsem za to byl šťastný,“ přiznává otevřeně Chlopčík, který svou dceru po 14 letech viděl v Praze, když začala první StarDance. 

VIDEO: Porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: Odhalil své soukromí!

Video
délka: 04:55.52
Video se připravuje ...

Porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: Odhalil své soukromí! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Ptal jsem se, jestli si něco pamatuje. Prý nějaké vzpomínky má, ale nechce se o tom bavit. Myslím, že je v tomhle hodně uzavřená... Máme spolu pěkný vztah, ale není to vztah otce a dcery. Kdykoli jsme spolu, tak mi zatím neřekla tati, neřekla mi Zdeňku.

Když si píší, je to bez oslovení. Pravděpodobně má problém s tím mě oslovit, aby to nevyznělo intimně, aby to nevyznělo jako navázání nějakého užšího vztahu nebo tak něco,“ míní Zdeněk, kterého potěšilo, že teprve letos mu poprvé a sama od sebe napsala k narozeninám. 

Fotogalerie
32 fotografií