Kovy byl prý delší dobu sám, už kvůli tomu, že je pracovně velmi vytížený. Také je podle něj docela těžké si najít v dnešní době spřízněnou duši, právě kvůli sociálním sítím, které pokřivují lidské vnímání světa.

Být single mu nevadilo, ovšem teď už se zase nějakou dobu raduje ze spokojeného vztahu. „Ten člověk je z úplně jiného prostředí, tohle je něco, co úplně nevnímá. Zájmy i priority má nastavené jinde,“ přiznal youtuber v rozhovoru TopStaru o svém příteli.

I přes jisté odlišnosti jim to ale zatím klape. „Pro mě je důležité, aby ten člověk byl hodnej, měl smysl pro humor a měl mě rád,“ vyjmenoval, na čem mu v lásce nejvíc záleží. O tom, jak dlouho je už zamilovaný a zadaný, ale dál mlčí.

Stejně tak hodlá tajit identitu svého partnera. „Všechno je to top secret,“ smál se sympatický mladík, který nyní okouzluje i diváky StarDance. „Jednou z důležitých věcí podle mě, když člověk působí na sociálních sítích, je potřeba nastavit si svoje soukromí. Kde ta bariéra končí a začíná,“ doplnil pro TopStar tajnůstkář Kovy, kterého přitom jen na instagramu sleduje 673 tisíc lidí.

VIDEO: Kovy na Social awards o účasti ve Stardance

Video
délka: 03:04.13

Kovy na Social awards o účasti ve Stardance David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
87 fotografií