Kovy festivalovou atmosféru v Karlových Varech ochutnává letos poprvé, ale podle vlastních slov si to zatím moc užívá. Dohnaly ho sem pracovní povinnosti, například představení dokumentu o moderních dějinách, který připravuje. Vedle dalších pracovních akcí si ale najde čas i na zábavu.  

„Zavedly mě sem filmy, protože jsem velký filmový fanoušek, takže se snažím chodit, co nejvíce to jde, a moc mě to baví,“ prozradil Blesk.cz mladý influencer. Ve Varech se zdrží až do soboty. 

Dvaadvacetiletý youtuber má před sebou velkou životní výzvu, kterou je soutěž StarDance. Navíc se v ní představí jako vůbec první hvězda sociálních sítí. A skutečně patří hned k těm největším. Na instagramu ho sleduje přes 600 tisíc fanoušků a na youtube má úctyhodných 770 tisíc odběratelů. 

„Přišel jsem k tomu trošku jako slepý k houslím. Dostal jsem nabídku, moc jsem o ní ani nepřemýšlel a šel jsem do toho. Rodiče na to koukají od první série, já sám jsem velký fanoušek, ale je to velká výzva,“ vysvětlil, jak reagoval na nabídku České televize. „Zatím ještě netrénuji, ale už mám taneční boty,“ řekl se smíchem. 

Jak se mu ale podaří skloubit hektický program zkoušek a natáčení s jeho osobním životem a prací, to zatím ještě netuší. „To jsem sám zvědavý, uvidíme. Buď se zblázním, nebo to dopadne dobře,“ dodal s úsměvem Kovář. 

VIDEO: Youtuber Kovy o StarDance: Přišel jsem k tomu jako slepý k houslím! Možná se z toho zblázním.

Video
délka: 01:19.79

Youtuber Kovy o StarDance: Přišel jsem k tomu jako slepý k houslím. Možná se z toho zblázním! Martin Balcar, Aleš Brunclík

Fotogalerie
202 fotografií