Napínavá reality show Zrádci budí obrovské emoce a těší se solidní divácké přízni. Na sociálních sítích vznikají skupiny, kde se analyzuje každý krok soutěžících, na Discordu fanoušci diskutují přímo s tvůrci, a platforma Prima+ se kvůli ní musela potýkat s nečekaně velkým náporem nových zákazníků ochotných platit za to, aby viděli Zrádce o týden dopředu. „Zrádci udeřili dřív, než jsme čekali a způsobili přetížení naší platební brány,“ stálo pak ve vyjádření na oficiálním instagramovém profilu reality show.
Udeřil blesk i podruhé, když došlo na uvedení Zrádců v televizi? Kdo by čekal, že FTV Prima zaznamená raketový vzestup diváků na žebříčcích sledovanosti... tak ten by se hodně mýlil. Asi to není tak překvapivé, zdá se, že většina těch, co toužila tuhle show vidět, se na ni podle všeho podívala už před týdnem! Server MediaGuru, co sleduje sledovanost vybraných pořadů v takzvaném „prime time“, tedy v hlavním vysílacím čase po 20. hodině, má k dispozici jasná čísla... a ta Zrádcům příliš nelichotí.
Blesk Poslední zrada se Sarah: S Čestmírem bych hrát nešla, doufám, že Patrik se na Křivoklát vrátí Blesk
Nejsledovanějším pořadem nedělního večera byla i po druhém odvysílání minisérie Metoda Markovič: Hojer na TV Nova. S náskokem zvítězila v divácké skupině 15+, jelikož se na ni díval skoro milion lidí, konkrétně tedy statistiky uvádějí 934 tisíc. Úvodní televizní díl druhé řady Zrádců byl s 487 tisíci diváků trojkou večera, skončil tedy i za reprízovanou Policií Modravou, v mladší skupině 15-54 se ale dotáhl do blízkosti vedoucího pořadu (Metoda Markovič měla 336 tisíc, Zrádci solidních 310 diváků této věkové skupiny).