Obě už líbací scény před kamerou zažily mnohokrát, tentokrát ale musely zahrát vášeň zcela jiného druhu. „Alena je ve skutečnosti na holky a má poměr s Irenou Kučerovou, což je dcera majitele obchodního domu Zlatá labuť. Velmi s tím bojuje, protože to je zakázané. Musí si vzít Jakuba, ale miluje Irenu,“ prozradila Simona.

Zamilované pohledy

Před vášnivou scénu s kolegyní nebyla prý ani nervózní. „S Kristýnou jsme se před natáčením Zlaté labutě neznaly, ale já ji sleduji už dlouho, mám ji moc ráda jako herečku. Občas na ni obdivně koukám. Mám pocit, že to vlastně vypadá, že na ni koukám zamilovaně, což je docela užitečné a na place nám to spolu dobře funguje,“ svěřila Blesku sexy blondýnka Lewandowská.

Tělo jako nástroj

Ani brunetka, známá také z nekonečného seriálu Ulice, nebrala lesbickou scénu nijak fatálně. „Nechci, aby to vyznělo špatně, ale já erotiku před kamerou neřeším. Nejsem úplně stydlivá, takže mi to nevadí. Daleko těžší je pro mě natočit emotivní scénu třeba někde u soudu, ale svléknout se a ukázat něco, co viděli všichni? To mi problém fakt nedělá...“ zůstává Ryška nad věcí s dodatkem, tělo bere v práci jako svůj nástroj.

Video
Video se připravuje ...

Zlatá labuť: Jak to bylo doopravdy - 3. díl TV Nova

Fotogalerie
46 fotografií