Pozorným divákům nemohlo uniknout, jak to mezi Mužem roku Vojtou Urbanem a krásnou Alžbětou Minaříkovou, přezdívanou Betty, v soutěži jiskří. A to i přesto, že jsou soupeři! Dvojka teď konečně vyšla s pravdou ven a přiznala, že jsou zamilovaní.

„Tak co, kdo z vás už to tušil?“ popíchli Vojta a Betty fanoušky ve společném postu na instagramu s fotkou, u které nemůže být pochyb, že spolu kuchaři mají vztah.

„Šli jsme soutěžit a ze soupeře se stala spřízněná duše. Pořád nemůžeme uvěřit, že nám osud napsal takový příběh, a jsme rádi, že se o něj s vámi můžeme KONEČNĚ podělit. Brzy vám povíme víc a díky Masterchefovi za tenhle dar,“ rozplývali se. 

Dohromady se prý dali dokonce ještě před natáčením. „Už při prvním castingu jsme se na sebe hodně intenzivně dívali. Říkala jsem si, že mám asi něco mezi zubama,“ smála se Betty v reportáži TV Nova. Betty a Vojta jsou historicky prvním párem, který svedla dohromady právě oblíbená kuchařská show. Nadále ale zůstávají soupeři! A vyhrát může jenom jeden... 

Video
Video se připravuje ...

Jak šel čas se soutěží MasterChef. Co se stalo s vítězi minulých ročníků? Videohub

Fotogalerie
33 fotografií