V nejnovější epizodě populární reality show Výměna manželek, která je zároveň i sociální sondou, se diváci setkají s rodinou, která žije ve vesnici Trhová – se zpěvákem Honzou Bendigem a jeho přítelem Lukášem. Pár oslovila produkce tohoto pořadu, a vzhledem k tomu, že zpěvák tento pořad miluje, a už když byl malý, přemlouval maminku, aby se do něj přihlásili, rozhodně nebyl proti, aby se mohli Výměny účastnit. Partneři by chtěli tak trochu zbořit mýty ohledně stejnopohlavních párů a dokázat divákům, že jsou vlastně úplně normální. 

Na druhé straně se diváci seznámí s Růženou (48), Štefanem (52), Leonem (18), Nikolasem (18) a Cindy (13), kteří žijí v Žatci. Rodina se do Čech vrátila teprve před rokem po sedmiletém pobytu v Anglii. Do Výměny manželek se přihlásila Růžena zejména kvůli tomu, že jí nikdo nepomáhá v domácnosti. Manželé spolu žijí 31 let. Je u nich velmi živo, ale jak říkají, jsou na to zvyklí, a když je doma ticho, je to divné...

Honza a Lukáš mají mezi sebou i jasně rozdělenou péči o domácnost, Lukáš dělá práci kolem domu, Honza pak miluje uklízení uvnitř. Zpěvákovi by nevadilo starat se o osm devět dětí, klidně by je podle svých slov bral i v reálu. Romský zpěvák proto odjede k rovněž romské rodině do Žatce, kde se bude starat nejen o náhradního tatínka Štefana, ale i o tři téměř dospělé děti. „Jsem z toho v šoku. Ne že mi dali místo náhradní manželky chlapa, ale z toho, že se k nám na deset dní stěhuje idol našich dětí,“ prozradí Štefan, který byl Honzovým manželem na deset dní.       

Zatímco si Štefanova žena Růžena si bude po boku Lukáše užívat jednu velkou párty, na kterou coby maminka pětičlenné rodiny už rozhodně dávno není zvyklá, Honza bude muset v Žatci vařit, uklízet a nejmladší dceři promlouvat do duše ohledně jejího školního prospěchu. „Fakt mě překvapil, kluk jeden! Vařit umí, domácnost udržel čistou...“ zhodnotí pak jeho počínání Štefan.

VIDEO: Výměna manželek: Zpěvák Jan Bendig by klidně bral devět dětí!

Video
délka: 01:56.48
Video se připravuje ...

Výměna manželek: Zpěvák Jan Bendig by klidně bral devět dětí! TV Nova

V podobném duchu se neslo i setkání obou párů, kde si všichni vychválili své partnery až do nebes. „Po téhle zkušenosti jsem si jistý, že bych chtěl dítě, velkou rodinu,“ prozradil Bendig se slzami v očích. Překvapivá reakce přišla od hlavy protější rodiny. „Fakt nechápu, proč vám to ti nahoře nepovolí. I dva chlapi dokážou kolikrát vychovat dítě líp než normální pár,“ konstatuje uznale Štefan. Výměnu manželek s Honzou Bendigem můžete sledovat ve středu 6. dubna od 20.20 hod. na Nově.

Nejsou jediní...

Honza a Lukáš zdaleka nejsou prvním homosexuálním párem, který se Výměny zúčastnil. V minulosti se v pořadu objevil i excentrický módní návrhář Osmany Laffita (56) se svým belgickým manželem Guyem (53), ředitel dopravní policie Jiří Zlý (48) s partnerem Markem (42) či bývalý politik Matěj Stropnický (38) s hercem Danielem Krejčíkem (27).

Fotogalerie
47 fotografií