V nejnovější epizodě Výměny manželek se diváci setkají s rodinou, která žije v Mnichovicích, a to s Viktorií (28), Matyášem (26), Kasiánem (3) a Kolomanem (9 měsíců). Do Výměny rodinu přihlásila Viktorie a Matyáš to odsouhlasil s tím, že bude legrace – a peníze se samozřejmě budou také hodit. Oba dva jsou volnomyšlenkáři, milují přírodu a vše, co je s ní spojené, a žijí si tak trochu „punkově“. Matyášovi se ale nelíbí, jak Viktorka vychovává děti, je podle něj až moc benevolentní. V dočasném domově pak bude Viktorie řešit, jak se přizpůsobit životu v naklizeném domečku, kde má vše svá jasně daná pravidla.

Na druhé straně se poznáte s Andreou (26), Tomášem (30) a Oliverem (3), kteří žijí v Nižních Lhotách. Partneři se poznali před pěti lety a prošli několika vážnými krizemi. Tomáš byl údajně hodně nevybouřený. Nyní partneři říkají, že se jejich vztah zlepšil, a jsou spokojení. Andrea bude naprosto šokovaná hned po příjezdu k druhé rodině, a to z obydlí, v němž bude trávit deset dní. Je to totiž chatka s velmi skromným zařízením a chaosem. Ona sama je velmi pořádkumilovná, a proto to bude vše zvládat jen s velkým sebezapřením. A po několika dnech jí vyrazí dech situace vzniklá po nákupu v tamním obchodě.

VIDEO: Výměna manželek: Zelenina a ovoce z popelnice!

Video
délka: 01:23.84
Video se připravuje ...

Výměna manželek: Zelenina a ovoce z popelnice! TV Nova

Matyáš totiž půjde „do freeshopu“, tedy do popelnic za obchodním domem, kde nabere do náruče různé potraviny, které mezi odpadky objeví. „Často tam najdu věci, který bych si sám nekoupil. Třeba avokáda. Ta jsou nejlepší z kontejneru, nejvíc zralý,“ myslí si Matyáš.

To už Andree přijde šílené. „Je to úplně jinej pohled na věc. A hlavně je to pro mě takovej zážitek, že na to nejspíš v životě nezapomenu,“ řekne konsternovaně. Po tom, co převezme velení, přiměje náhradního manžela k zásadní proměně, že ho vlastní žena téměř nepozná… A jaká změna čeká Tomáše? Docení po 10 dnech s bezstarostnou Viktorií svou pracovitou Andreu?

Fotogalerie
22 fotografií