Sobota 20. dubna 2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra
Oblačno, déšť 8°C

Přehledný seriálový průvodce: Kdo je kdo ve Slunečné a v ZOO! Stejní herci, různé role

/
 • Herci ze Slunečné v novém seriálu ZOO.
  13. ledna 2022 ● 14:30

  Jako by nestačilo, že se v hlavních rolích ZOO objeví hodně postav ze Slunečné. Televize Prima ještě navíc ve čtvrtek před startem nového seriálu uvede i Slunečnou. Seznamte se se staronovými postavami!

  Dnes zapomeňte na obvyklý televizní program. „Odvysíláme v exkluzivním čase 19:45 další díl, na který ihned naváže první díl dlouho očekávané novinky z prostředí safari ve Dvoře Králové – ZOO,“ řekl Blesku mluvčí seriálů Josef Ducký.

   

  Jen půlka

  Místo pořadu Showtime, na který jsou diváci v tuto dobu zvyklí, poběží polovina dílu Slunečné. Na obrazovce se rozehrají další osudy Evy Burešové (28) alias Týny a Marka Lambory (26) coby Janka a jejich tří malých princezen. Vedle toho musí diváci rozhýbat mozkové závity, aby si nespletli herce, protože pak jejich oblíbenci jako Burešová, Tereza Brodská, Pavla Tomicová nebo Lucie Polišenská rovnou přejdou do nového seriálu ZOO. Bude těžké na první pohled poznat, na co se vlastně dívají. Prima má ale jasno. „Věříme, že hereckým obsazením nového seriálu, a nejen tím diváky potěšíme a zachovají oběma seriálům svou přízeň,“ dodává Ducký.

   

  Pozor! Nespleťte si postavy se Slunečnou! Přehled herců a jejich nových rolí v Zoologické najdete na dalších stranách!

   

 • 1.

  Eva Burešová (28)

   

  Slunečná: Týna Popelková

   

  Týna Popelková je hlavní postavou děje. Nedávno přivedla na svět trojčátka Haničku, Aničku a Janičku a s partnerem, kterého představuje Marek Lambora (26), řeší, kde bude jejich velká rodina bydlet.

   

  Slunečná a její hrdinové
  Autor: TV Prima

   

  ZOO: Viktorie Viky Janečková

   

  V novém seriálu bude alespoň díky paruce k nepoznání. „Je to velmi rázná holka, která má problémy, dluhy, hádá se s bývalým partnerem. Ve dne se stará o děti, pomáhá, pracuje a v noci si přivydělává jako Lady X v nočním baru, kde pod maskou a v paruce zpívá,“ popisuje svou roli Eva.

   

  ZOO: Eva Burešová jako Viktorie Viky Janečková.
  Autor: FTV Prima

 • 2.

  Tereza Brodská (53)

   

  Slunečná: Jana Kratinová

   

  Hraje Janu, která pěstuje zeleninu. Je Týnina kamarádka, matka dvou dospělých dětí a snaží se vyjít s matkou svého muže, kterého hraje David Prachař (62), i s matkou svou.

   

  Co se děje ve Slunečné?
  Autor: TV Prima

   

  ZOO: Soudkyně Danuše Křížová

   

  Novou postavu si pochvaluje. „Hraji Danuši, soudkyni. Mimochodem, skvělou, empatickou, která absolutně miluje svoje vnoučata. Jsem s nimi ochotná dělat jakoukoli lumpárnu, ale docela trpím tím, že si můj syn, vdovec, našel novou přítelkyni,“ prozradila

   

  ZOO: Tereza Brodská jako Soudkyně Danuše Křížová.
  Autor: FTV Prima

   

 • 3.

  Ondřej Pavelka (66)

   

  Slunečná: Starosta František Vacek

   

  Kromě starosty je i majitelem lihovaru. Všichni ho obdivují, že dovede vyjít se svou manželkou v podání více než rázné Dany Batulkové (63). Přistěhoval se k němu jeho otec, lékař na penzi, kolem kterého se dost motají ženy.

   

  Slunečná a její hrdinové
  Autor: TV Prima

   

  ZOO: Učitel a spisovatel Karel Rokl

   

  Milovník detektivek, které i ve volných chvílích sám píše. Má trochu problémy s výchovou mladšího syna. „Hraju manžela Veroniky Freimanové. Pracuje jako ředitelka zoo,“ prozrazuje Pavelka o své roli.

   

  ZOO: Ondřej Pavelka jako učitel a spisovatel Karel Rokl.
  Autor: FTV Prima

 • 4.

  Pavla Tomicová (59)

   

  Slunečná: Majitelka pojízdné prodejny Ála Konvičková

   

  Ve Slunečné jí dost jede pusa. Její postava se z rýpavé a docela protivné baby postupem času přerodila do docela fajn ženské.

   

  Hrdinové Slunečné
  Autor: TV Prima

   

  ZOO: Veterinářka v zoo Anežka Krásná

   

  Má dar rozumět řeči zvířat. „Anežka svoji práci miluje a za nic na světě by ji nevyměnila. A kdo ví, třeba se mi podaří stát se světově uznávanou veterinářkou. Někdo se může nad její schopností rozumět zvířatům podivovat, myslet si, že je blázen, ale to není pravda. Ona je prostě jen miluje,“ vysvětluje herečka.

   

  ZOO: Pavla Tomicová jako veterinářka v zoo Anežka Krásná.
  Autor: FTV Prima

   

 • 5.

  Lucie Polišenská (35)

   

  Slunečná: Účetní Julie Vacková Kabátová

   

  Jedná se o Týninu nejlepší kamarádku. Vzala si zvěrolékaře Martina a má s ním dvě děti. Snaží se být za každé situace v pohodě a šíří kolem sebe dobrou náladu.

   

  Hrdinové seriálu Slunečná
  Autor: TV Prima

   

  ZOO: Ošetřovatelka žiraf Eliška Krásná

   

  Hraje maminku dvou sígrů a dceru Pavly Tomicové: „Eliška ráda pomáhá svému okolí. Díky ní Sid (Sidonie) dostala práci v zoo, jen s těmi chlapy je na štíru. Máma mi neustále vyčítá, že nikam nechodím, ale prožít další zklamání? Kdoví, třeba nemusím nikam chodit a ten pravý si mě najde sám tady v zoo.“

   

  ZOO: Lucie Polišenská jako ošetřovatelka žiraf Eliška Krásná.
  Autor: FTV Prima

   

 • 6.

   

  VIDEO: Hvězdy nového seriálu ZOO Pecháčková a Bilina: Co jim sežral nosorožec?

  Video
  Video se připravuje ...

  Hvězdy nového seriálu ZOO Pecháčková a Bilina: Co jim sežral nosorožec? Petr Macek, Lukáš Červený

  Fotogalerie
  12 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy