„Jsem velmi vděčná za to, že zůstávám doma, mezi svými, tam kde jsem s dvěma pauzami už od roku 2003, tam, kde mi je prostě dobře a kde to mám ráda,“ říká ke svému novému angažmá Lucie Černá. Na Evropě 2 pracovala v letech 2003 – 2014 a pak ještě celý rok 2017, následně odešla na rodičovskou dovolenou. Letos v létě ještě zaskakovala za svoji kolegyni Katku Říhovou, která rovněž odešla na rodičovskou.

„Už před pár lety jsem si říkala, že by bylo krásný, až jednou nadejde ten správný čas, plynule přejít na Frekvenci 1, a tak jsem moc ráda, že se mé velké přání vyplnilo a já tak svůj radiový sen ve Wenzigovce můžu žít dál,“ prozrazuje Lucie Černá. Se smíchem dodává: „Jen teď ve dveřích nepůjdu doleva na Evropu 2, ale doprava na Frekvenci 1.“ Obě rádia mají studia na stejném patře, přičemž je dělí jen pár metrů. Tudíž i nadále bude potkávat své kolegy z Evropy 2.

Frekvence 1 vysílá zpravodajství 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ranní zpravodajství, které bude Lucie Černá připravovat a moderovat, patří mezi nejdůležitější z celého dne, posluchači s ním cestují z domova do práce či do školy.

VIDEO: Lucie Šilhánová ukázala dům, který nedávno dostavěli!

Video
délka: 07:06.52
Video se připravuje ...

Budoucí nevěsta Lucie Šilhánová ukázala dům, který nedávno dostavěli! Thomas Kruchina, Jan Jedlička

Fotogalerie
14 fotografií