První řada reality show pro mladé Like House zaznamenala úspěch, a tak Prima přichází s druhou řadou. A do té si mimo jiných nevybrala nikoho jiného než influencerku a bývalou modelku Agátu Hanychovou

„Jsem máma a šoubyznys je moje práce. Dostala jsem nabídku jít do Like Housu a ukázat, že sociální sítě nejsou jen doména těch nejmladších. Vím, kde je moje místo, a svoje děti miluju nejvíc na světě. To ale neznamená, že jako máma musím sedět doma za pecí a fňukat, že se už nemůžu prát o svoje místo na slunci. Mámy jsou dneska mezi vrcholovými sportovci, mezi politiky a vedou velké firmy. Jiné mají dvě práce a jako samoživitelky dokážou táhnout celou rodinu,“ promluvila motivovaná Agáta na instagramu o důvodech své účasti v kontroverzní reality show.

Jejím cílem je tak nejen ukázat, že jako máma nepatří do starého železa, ale také upozornit na rovnoprávnost a schopnosti žen, což také patří k sociálním trendům dnešní doby. „Tenhle svět už dávno nepatří jen chlapům a ruku na srdce: psali byste nějakýmu chlapovi, že když má děti, nemůže dělat práci, která ho baví a zároveň živí jeho děti? Moje práce je šoubyznys a dělám ho naplno, jako všechno, do čeho se pustím. Ti z vás, kteří mě znáte, víte, že jsem uragán. Možná nejsem dokonalá, ale vždycky jsem to já. Budu radši, když mi budete fandit a podporovat mě za to, jaká jsem, než abyste mě milovali za to, jaká nejsem,“ uzavřela Agáta a vzala svými slovy vítr z plachet potenciálním hejtrům.

VIDEO: SuperStar Jan Bendig v koroně nabral 15 kilo! Jak teď vypadá? 

Video
délka: 02:44.88
Video se připravuje ...

SuperStar Jan Bendig v koroně nabral 15 kilo! Jak teď vypadá? Markéta Reinischová

Fotogalerie
19 fotografií