Česko Slovenská SuperStar v každé řadě láká tisíce zájemců, kteří touží po úspěchu a po slávě. Tentokrát se v castingu objeví i tvář, kterou už mnozí diváci dobře znají. Pohledná Chili (30) se totiž nedávno dostala poměrně daleko v docela jiné soutěži - v kulinářské show MasterChef. Tam prokázala nesporný talent na vaření, zjevně jich ale skrývá víc. 

„Mě kromě vaření i zpěv vždy bavil. A díky MasterChefovi jsem tak nějak zjistila, že je někdy třeba říci ano bláznivým nápadům. A řekla jsem si, že i zpěvu dám šanci, protože je to moje celoživotní vášeň,“ svěřila se Chili před porotci. Když pak začala zpívat, okamžitě bylo jasno, že udělala dobře. Porotci ji už během vystoupení nadšeně podporovali a chválili. 

V té samé epizodě ale nebude mladá kulinářka jedinou osobou, která už má nějaké jméno. Před porotci totiž vystoupí i Angelika Kollmannová (19). Ta je dcerou Otty Kollmanna, který kdysi soutěžil v pořadech jako je Môj najmilší hit nebo Elán je Elán a hudebně se prosadil s kapelou Kochanski. 

„V podstatě i vyrůstá v takové ukřičené a uzpívané rodině, tak si myslím, že je to takové přirozené,“ okomentoval účast své dcery ve slavné soutěži hudebník pro server  Topky.sk. 

VIDEO: SuperStar: Chili z MasterChefa zamířila do SuperStar!

Video
délka: 01:12.84

SuperStar: Chili z MasterChefa zamířila do SuperStar! TV Nova

Fotogalerie
31 fotografií