Blondýnka se fanouškům pochlubila v den svých narozenin. „Je jenom něco po deváté ráno a vy mě zahrnujete tolika krásnými zprávami. Z Celého srdce děkuji a podělím se s vámi o takovou moji krásnou zprávu, z které se těším už delší dobu,“ začala na instagramu nenápadně, ovšem už podle fotky, kde se jí rýsuje těhotenské bříško, bylo jasno.

„Dnes oslavuji narozeniny poprvé jako MÁMA našeho milovaného, vymodleného zázraku. Byli jsme požehnáni a neskutečně se z toho radujeme,“ prozradila Dominika, která se netají tím, že je silně věřící. Ostatně i vdavky měla v kostele a se sexem s partnerem také čekali až po obřadu. O to je krásnější, že už se podařilo miminko počít.

„Já si jeden nejkrásnější dáreček nosím pod srdcem a vedle druhého se každé ráno probouzím už skoro 7 měsíců. Co víc si přát? Život je nádherný a já jsem vděčná Bohu za všechno, co mi dennodenně dává,“ rozplývala se budoucí maminka Stará. Ta se v lednu provdala za partnera Michala Jurenu, a nyní má proto na instagramu uvedeno jméno Dominika Jurena. Proslavila se ale ještě coby svobodná dívka v roce 2009 v prvním ročníku soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde byla mezi dámami nejúspěšnější. 

Teď ji ale čeká docela jiná životní role - mateřství. Jak přiznala slovenskému Novému Času, je v 4. měsíci a miminko přivede na svět v únoru příštího roku.

VIDEO: Hvězda SuperStar a Tváře Martin Schreiner: Uhání ho opuštěné samoživitelky! 

Video
Video se připravuje ...

Hvězda SuperStar a Tváře Martin Schreiner: Uhání ho opuštěné samoživitelky! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
74 fotografií