V televizi zatím moc příležitostí neměla, od loňského prosince je jí ale všude plno. Mladičká herečka nejdřív točila s Jaroslavem Brabcem (66) prvorepublikovou kriminálku, kde hrála dceru vrchního inspektora Budíka (Jaroslav Plesl) Julii, pak kývla na vedlejší postavu Báry v Kukačkách a nakonec filmovala vánoční pohádku O léčivé vodě. Jenže to se moc neslučovalo s jejím studiem na Pražské konzervatoři, kde je ve třetím ročníku.

„Když jsme měli na škole staré vedení, tak nám nepovolovali natáčení. Teď si to musíme papírově vyběhat,“ přiznala seriálová sestra těhotné Marcely (Denisa Barešová) z Kukaček. „Produkce musí souhlasit s tím, že student nebude mít velkou absenci ve škole kvůli natáčení a umožní mu být vždycky přítomný na hlavním oboru, což je herectví. Až pak se to povolí,“ popsala kudrnatá herečka.

I tak má ale problémy. „Je to takový nedořešený, protože ta absence je stejně velká a předměty se pak nestíhají,“ přiznala v Sama doma. Teď to bude muset celé absolvovat znovu. I když Kukačky včera skončily, režisér Biser Arichtev (44) už chystá pokračování.

VIDEO: Kukačky: Opravdu nezvládá Tereza autismus svého syna? Postaví se Martin rodičům?

Video
délka: 01:55.40
Video se připravuje ...

Kukačky: Opravdu nezvládá Tereza autismus svého syna? Postaví se Martin rodičům? Česká televize

Fotogalerie
51 fotografií