V nové epizodě se setkáme s rodinou z Ostravy, Pavlou (28), Radimem (47) a Klaudií (18 měsíců). Rodinu do Výměny manželek přihlásila Pavla. Moc ji mrzí, že Radim je stále v práci a celý chod domácnosti je na ní. Pavla by Radimovi přála náhradní manželku, která pořád křičí, aby si uvědomil, co má doma.

Na druhé straně se poznáme s Martinou (39), Martinem (44), Viki (13), Mirkem (5) a Barunkou (1,5), kteří žijí v Plzni. Martin je podle Martiny na děti až příliš tvrdý, a to se ji nelíbí. Dalším problémem v rodině je Martinův kladný vztah k alkoholu. Rodina je tak zvědavá na to, jak se žije v jiných domácnostech.

Právě výchova dětí bude jedním z hlavních témat této epizody Výměny manželek. Jak se totiž ukáže, tak stížnost Martiny na styl výchovy jejího partnera je naprosto neopodstatněná. Spíše Martina je  až moc benevolentní. To zjistí i její náhradní partner Radim, a dokonce se kvůli tomu spolu dosti pohádají. „Já jsem chtěl, aby něco odnesla, a tys ji zaúkolovala jinak,“ oboří se na dočasnou partnerku Radim, když uprostřed hry požádá ani ne dvouletou dcerku, aby po sobě uklidila, zatímco Martina si s ní chce ještě hrát. „Copak dítě se úkoluje?“ diví se.

VIDEO: Výměna manželek: Rozdílný názor na výchovu dětí!

Video
délka: 01:54.68
Video se připravuje ...

Výměna manželek: Rozdílný názor na výchovu dětí! TV Nova

Ukáže se, že Radimovi vadí především to, že se Martina do hry vůbec zapojila. „Já se měl věnovat malé, ale ty si k nám sedneš a začneš si s ní hrát. A já tam stojím jak ču*ák a čumim na vás. Já jsem si s ní měl hrát,“ zlobí se a kouří na balkoně, nad ním bezradná Martina, která se brání, že je zvyklá z práce se věnovat dětem…, zatímco dítě bez dozoru se cachtá v toaletní míse. „Ukončíme to, protože než půjdu do práce, tak se tak sežerem, že se přestaneme bavit. Ty se snažíš tu svoji práci a tu svoji výchovu tahat domů,“ vytýká Radim Martině. Podaří se mu její pohled na výchovu změnit? To uvidíte už ve středu večer na Nově!

VIDEO: Výměna manželek z minulého týdne: Náhlý zvrat před koncem natáčení!
Video
délka: 00:51.74
Video se připravuje ...

Výměna manželek: Náhlý zvrat před koncem natáčení! TV Nova

Fotogalerie
17 fotografií