Půvabná blondýnka se po skončení reality show stala jednou z nejsledovanějších účastnic na sítích, byť jí drtivá většina diváků předtím nemohla přijít na chuť. Mykytenko fanoušky provází svou novou životní etapou začínající „influencerky“ a například je jako jedny z prvních informovala o plánovaném zvětšení prsou. Co se ale týče citlivějších témat, jako jsou třeba vztahy, ta drží pevně pod pokličkou.

Pomyslnou hranici mezi osobním a internetovým životem nyní Mykytenko na pár bezpečných místech umazala a práskla na sebe několik zajímavých informací. „Mám alergii na meloun a čokoládu. Moje jediná fóbie v životě jsou hadi –⁠ nemůžu to vidět ani v TV a ani jako plyšáka třeba v hračkářství. Miluji rychlou jízdu v autě,“ vyjmenovávala Natálka u selfie na Instagramu.

Video
délka: 02:12.88

Nový pořad TV Nova Svatba na první pohled: Novomanželé Natálka a František TV Nova

O pár řádků níž popsala své povahové rysy, z nichž některé jsou, vzhledem k jejímu nechvalnému vystupování ve Svatbě, poměrně překvapující. „Jsem empatická, citlivá, optimistická, upřímná a cílevědomá.“ Nezapomněla zmínit i několik negativních vlastností – považuje se za tvrdohlavou, puntičkářskou a drzou.

Se zpovědí Natália pokračovala i v příbězích na Instagramu, kde uvedla, že je extrovert s introvertními sklony, a vysvětlila, jak si představuje partnera snů: „Za mě je to vzájemná chemie, energie, která mezi námi musí proudit. Stejný pohled na svět, humor, zájmy.“ Na závěr doplnila, že sází na svou intuici, a pokud na prvním rande nic necítí, nepokračuje v tom.

VIDEO: Štaidl měl přání, které si nestihl splnit. A Farna ukázala nové tělo. Jak to dokázala?

Video
délka: 02:24.68

Štaidl měl přání, které si nestihl splnit. A Farna ukázala nové tělo. Jak to dokázala? Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
66 fotografií