„Sem tam zhřešíme, ale určitě dodržujeme nějak ten jídelníček. Hlavně tu pravidelnost... Tu váhu si zatím držíme, s čím jsme odjeli,“ rozpovídala se nějaký ten měsíc po natáčení Lucie z O 10 let mladší, že se společně s partnerem Marcelem snaží dodržovat zdravý životní styl, i když s jejich pracovním nasazením to není jednoduché. Společně provozují rychlé občerstvení, a protože jim velmi záleží na tom, aby byznys fungoval, jak má, volného času je málo. „Když to vyjde, občas si člověk zacvičí,“ dodala dvaatřicetiletá dvojnásobná maminka, že s pohybem to není až tak valné.

„Co se týče svatby, tak zatím nejsme v nějakých velkých přípravách. Myslím, že není kam spěchat, a já jsem třeba nic takovýho nečekala. Když se dva mají rádi, tak můžou žít i tak. Překvapilo mě to,“ přiznala Lucie, že od romantické žádosti o ruku se přípravám zatím moc nevěnují. Zajímavé však je, že v pořadu během žádosti Marcel tvrdil, že Lucie si svatbu přála. Její poslední vyjádření však tak nadšeně nezní. Vlna euforie z emočně vypjatého pořadu tak pravděpodobně už opadla. Veselka prý ale někdy bude. „Už jsem se ženit nechtěl, ale Lucka si to zaslouží, takže jo,“ zopakoval pro televizi Nova Marcel.

Ten je nejvíc nadšený z nových zubů, které mu v pořadu nechali udělat na soukromé klinice. „Teďka je to super. Všechno se to spravilo, předtím jsem se vyhýbal takovým těm zamilovaným věcem. A teď si to užíváme jako na začátku,“ naznačil Marcel, který si staré zuby trhal kombinačkami, že nově nabyté sebevědomí zlepšilo jejich vztah i po intimní stránce.

VIDEO: O 10 let mladší: Dluhy mu přivodily infarkt!

Video
délka: 01:18.72

O 10 let mladší: Dluhy mu přivodily infarkt! TV Nova

Fotogalerie
21 fotografií