Na neděli 24. listopadu byla naplánovaná epizoda s názvem Hra na vraždu, ale v podstatě na poslední chvíli byla stažena z programu, což diváci moc neocenili a na sociálních sítích se nad tím podivovali.

„Vůbec tomu nerozumím! Koho napadlo tu sérii takhle rozkouskovat?“ naráželi na nedokončenou příběhovou linku. „Tři díly před koncem? To snad nemůžete myslet vážně?“ rozčilují se fanoušci seriálu Dáma a Král.

Co na to říkají ale jeho hvězdy? „Respektuji rozhodnutí televize,“ řekl jen stroze pro Aha! představitel advokáta Milana Michal Dalecký (36). A stejně tak neměl slov ani ostřílený Miroslav Donutil (68) alias JUDr. Rudolf Černý. „Co mám na to říct? To je spíš otázka na programovou ředitelku Novy.“

Seriál přitom patří mezi nejsledovanější pořady na Nově a každý díl ze série odvysílané letos na podzim sledovalo téměř 1 100 000 diváků. Proč tedy televize kriminálku pozastavila a rozehrála tak velmi zvláštní šachovou partii? „Rozhodli jsme se přistoupit k programové změně a nabídnout divákovi v předvánočním čase oblíbené české filmy,“ objasnila na dotaz deníku Aha! programová ředitelka TV Nova Alex Ruzek.

Diváci se tak mohou zasmát například u Okresního přeboru, ovšem nemusí se bát, že by o příběhy z advokátní kanceláře Černý, Braunová a spol. přišli nadobro. Tři neodvysílané díly nasadí TV Nova po novém roce. „Do programového schématu je brzy opět zařadíme, diváci o ně určitě nepřijdou. Přesný termín včas oznámíme,“ dodala programová ředitelka. 

VIDEO: Zkrvavená Eva Josefíková s nožem v ruce v seriálu Dáma a Král!

Video
Video se připravuje ...

Zkrvavená Eva Josefíková s nožem v ruce v seriálu Dáma a Král! TV Nova

Fotogalerie
65 fotografií