Novinkou letošního podzimu na TV Nova je unikátní pořad Příběhy českých zločinů, jenž postupně představí několik skutečných příběhů ze skutečného života naprosto bez příkras. Vydají se za pozůstalými, kteří si v životě už prožili to nejhorší. Návrat k nejzávažnějším zločinům bude ale velmi emotivní, dokonce i pro diváky. Jak se s tragickými událostmi po letech smiřují pozůstalí? A jak fatální dopad měly tragické události na jejich současné životy?

První epizoda je o brutální vraždě v zahrádkářské kolonii na Pardubicku. Obětí se stal mladý Martin, kterého někdo ubodal. Mrtvé tělo objevila jeho přítelkyně a prozradila moderátorovi, že na něj musí často myslet a jeho smrt si dává za vinu. „Odpusťte někomu, kdo zavinil záměrně smrt vašeho dítěte. Zkuste mu odpustit,“ svěřila se svými pocity partnerka Martinova otce.

Vzápětí se ukáže, proč se právě dívka, která rozhodně nedržela vražednou zbraň v ruce, trápí výčitkami svědomí. Příběh prvního dílu je totiž velmi jednoduchý a mohl se stát každému z nás. „Jedná se o klasický milostný trojúhelník,“ prozradil Janek Kroupa v bonusovém pořadu, který diváci uvidí hned po skončení pořadu na portálu nova.cz. Začátek vysílání můžete očekávat již tuto neděli, tedy 1. září ve 21:25.

VIDEO: Příběhy českých zločinů: Odpustit někomu, kdo zavinil záměrně smrt člověka? To nejde!

Video
délka: 01:18.16
Video se připravuje ...

Příběhy českých zločinů: Odpustit někomu, kdo zavinil záměrně smrt člověka. To nejde! TV Nova

Fotogalerie
17 fotografií