Výsledek nedělní sledovanosti hlavních televizních pořadů byl notně překvapivý: Ústřední znělka Chalupářů, tedy legendární „Když máš v chalupě orchestrion“ v podání pěvecké ikony Waldemara Matušky (†76), zazněla z České televize jenom v 735 tisících domácností.

Zatímco k napínavému příběhu zavražděného muže, který byl zapleten do krádeže deseti milionů korun, co se nikdy nenašly, přilákala TV Nova svým seriálem Policie Modrava dobrý 1 milion a 110 tisíc diváků. A to je dost markantní rozdíl...

Další díl Chalupářů od 20:55 se umístil na čísle tři, kde zaujal na 632 tisíc diváků, a také čtvrté místo patří „Čétéčku“ s filmem Rubín má barvu krve z roku 1989. Kriminální drama, v jehož hlavní roli zazářil herec Boris Rösner (†55), si pustilo 452 tisíc diváků. A na pátém místě se objevila akční komedie Křižovatka smrti s Jackie Chanem (65) a Chrisem Tuckerem (46), která na Nově zaujala na 328 tisíc lidí.

Televize Prima v neděli večer vůbec nezabodovala. V.I.P. vraždy, v nichž, stejně jako v Policii Modravě, hraje slovenská kráska Soňa Norisová (45), sledovalo pouhých 217 tisíc diváků. Zvídavá spisovatelka po boku mladého detektiva nejspíše netáhne tolik jako drsná vyšetřovatelka operující v nádherné přírodě na Modravě.

VIDEO: Upoutávka seriálu Policie Modrava

Video
délka: 02:01.24

Policie Modrava Kristýna Léblová, Lukáš Červený, TV Nova

Fotogalerie
32 fotografií