Na televizi Prima dnes diváky čeká poslední díl s Alešem Bejrem v kuchařské soutěži Prostřeno! V pořadu překvapil soutěžící i diváky svými podivnými kostýmy, výstředním chováním i nepovedenými vtípky. 

Bejr je rád středem pozornosti, a kromě Prostřeno! se v minulosti objevil i v soutěži MasterChef, zahrál si v seriálu Rapl a natáčí videa na svůj youtube kanál. Na internetu se teď navíc z ničehonic na webu Free1.cz objevilo video, ve kterém Aleš se svou milenkou pobíhá po Karlově náměstí nahý.

V segmentu nazvaném "Za prachy cokoliv" osloví kameraman Aleše a jeho přítelkyni přímo v centru Prahy a nabídne jim, že pokud se svléknou a proběhnou se po náměstí, věnuje jim deset tisíc. Jaká náhoda, že narazil zrovna na pravděpodobně jednoho z největších exhibicionistů v Česku! Aleš se chvíli na kameru upejpal, ale pod zvýšenou odměnou na dvacet tisíc se nechal přemluvit. 

Aleš i jeho milenka úkol splnili a skutečně dostali dvacet tisíc na ruku. Velké nadšení s nimi ale nesdíleli místní obyvatelé, kteří na ně během nahého běhu pokřikovali. „Co to je za prasárny, ku*va?" 

VIDEO: Čtvrteční Prostřeno: Psycho Aleš šokuje! Co naservíroval? 

Video
délka: 01:16.28

Čtvrteční Prostřeno: Psycho Aleš šokuje! Co naservíroval? FTV Prima

Co předcházelo drsnému konci Prostřeno? Pohřební svíčka na stole!

Video
délka: 01:21.32

Co předcházelo drsnému konci Prostřeno? Pohřební svíčka na stole! FTV Prima

Páteční Prostřeno: Monika ve špitále! Projeví Aleš lítost?

Video
délka: 00:53.96

Páteční Prostřeno: Monika ve špitále! Projeví Aleš lítost? FTV Prima

Fotogalerie
46 fotografií