Aleš připraví takové menu, aby si prý soupeři vyzkoušeli, jaké utrpení musí prožívat on měsíc před fitness závodem. Vůbec je takový přejícný, a protože se touží zviditelnit a  myslí i na své fanoušky na internetu, bude pokračovat ve své show. Hosty nepozve k sobě domů, ale na chatu ke kamarádovi. A jsou to bojové podmínky. V boudě s venkovní kadibudkou je Alešova improvizovaná ordinace, protože hosty přivítá v bílém plášti a brýlích a „panu doktorovi" musejí vykat.

Po vstupním vyšetření je jediné, co by je mohlo zahřát, kapka slivovice. Všichni jsou zvědaví, co hostitel předvede u plotny. Aleš slibuje proteinově bohaté menu. Bude takové menu ale i chutné? Následuje spíš parodie na večeři. Bílá proteinová polévka je studená a měly by se k ní konzumovat nějaké pilule. Žádné koření, žádná sůl, žádný cukr nebo třeba zálivka.

A příbor? Ten má pro sebe jen „pan doktor“, který obchází stůl a od soupeřů si občas jen něco „uždíbne“ vidličkou. Návštěva musí první chod s tuňákem, mozzarellou a rajčaty konzumovat pomocí naběračky na polévku. Vymrzlí a hladoví hosté jsou ještě docela vstřícní, ale to zatím netuší, že kuřecí přírodní steak s rýží obsahuje sice opečená kuřecí prsa s hodně rustikální oblohou z papriky, ale rýži dostanou neuvařenou v pytlíku, celou syrovou cibuli neoloupanou a stejně je na tom i palička česneku na talíři.

Polovina porce je tudíž nepoživatelná... Jako zábavu nachystal Aleš páku, zbude ale soupeřům po tomhle půstu ještě vůbec nějaká síla na přetlačovanou? Jak budou kolegové Aleše hodnotit? Snad by mu měli dávat stejné jedničky, jako to dělá on! Navíc když se musejí jít ještě někam najíst, aby v noci neumřeli hladem. 

VIDEO: Snědli byste tohle? Aleš v Prostřeno se s tím rozhodně nepáral!

Video
délka: 01:20.60

Snědli byste tohle? Aleš v Prostřeno se s tím rozhodně nepáral! FTV Prima

Fotogalerie
37 fotografií