Marek Kühnel uvedl ve svém medailonku, že ho matka vyhodila z domu ze dne na den v jeho sedmnácti letech. Jenže s jeho tvrzením nesouhlasí ani matka, ani další lidi z jeho okolí.

Matka mu prý naopak zaplatila oslavu osmnáctých narozenin, platila mu nájemné, starala se o něj a nakupovala mu. „Když měl Marek nastoupit do čtvrtého ročníku, oznámil mi, že tam chodit nebude, že tam chodí zadarmo, že se chce postavit sám na vlastní nohy, že už je plnoletý. V té době kouřil marihuanu, obchodoval s ní a také s pervitinem, byl tím tady známý,“ prozradila webu Expres.cz Markova maminka.

On prý její pomoc odmítal a nechtěl, aby se o něj starala. Chtěl si platit vše sám. „Netrvalo dlouho a volal mi majitel, že není zaplacený nájem a že si přeje, aby se Marek vystěhoval. Když jsem Markovi zavolala, řekl mi, ať se nestarám. Sbalil si pár švestek a odešel. Nastěhoval se ke kamarádům, ti ho ale vyhodili, protože je tam okrádal,“ vysvětlila žena, jak to bylo s Markovým odchodem z bytu.

Podle ní neokrádal jen kamarády, ale vybral účet i jí a okradl i vlastního otce. Navíc byl soutěžící i trestně stíhán. V autobuse totiž jednou napadl 81letého důchodce, který utrpěl otřes mozku. Kvůli nízkému věku ale nebyl odsouzený a místo vězení vykonával veřejně prospěšné práce.

Té se pochopitelně dotklo, jakým způsobem se její syn v soutěži MasterChef Česko uvedl. „Dotklo se mě to, ty nepravdy. „Neměli jsme spolu dříve problém, měl pěkný život. Nechtěla jsem, aby se zapletl s drogami. Ale bohužel,“ dodala paní Jana, která s Markem mluvila naposledy před šesti lety. Po jeho výstupu už ale ani nemá zájem se s ním znovu spojit.

VIDEO: Porota MasteChefu už si vyslechla hodně. Drzý a nezdravě sebevědomý bodyguard jim dokonce vyhrožoval!

Video
délka: 01:39.52

MasterChef Česko Drzý a nezdravě sebevědomý bodyguard šokuje a vyhrožuje porotě. archiv TV Nova

Fotogalerie
16 fotografií