Katarínin poměr s Honzou byl už od počátku v ohrožení kvůli Kataríniným alkoholovým excesům. I díky svému pozitivnímu vztahu k lihovinám si pořídila vulgární tetování přes celá záda, kterého později velice litovala, a rovněž má zakázaný styk se svými dvěma vnoučaty, dětmi své jediné dcery. Po boku Honzy doufala v nový, lepší život, v němž se naučí zodpovědnosti. Ale bohužel to neklaplo. Opilá se dostavila i na natáčení a její mumlání nebylo příliš srozumitelné.

Když jí za to moderátorka pořadu Monika Absolonová (42) kázala, Katarína zatvrzele opakovala, že to zvládne a že na to má. Jan se za svou partnerku zcela očividně styděl, po proměně byl však plný naděje. „Budeme se snažit k sobě znovu najít tu cestu, která mezi náma byla, která se zase trošku pomotala s tím pitím a nepitím. Ale já doufám, že bude dobře,“ těšil se tehdy, když se zářícíma očima hleděl na svou „novou“ přítelkyni.

Vánoční Blesk TV magazín v prodeji už v pátek!

Bohužel, optimismus mu dlouho nevydržel a byl to on, kdo nakonec ukončil jejich nefunkční vztah. „Já jsem tu na víkendy měl syna, byl tady společně s námi, teda měl by být. Ale nedalo se to. Já se bál, že přijdu domů z práce a ona tady bude na zádech… a mezitím přijde mladej ze školy, kolikrát tady přespává i přes všední dny… Už jenom kvůli tomuhle jsem to musel řešit,“ svěřil se reportérům televize Nova.

Ovšem ruku na srdce, není se moc čemu divit. Přestože se Katarína holedbala, jak moc se chce změnit, nezdálo se, že by s Honzou měla tolik společného. A v úvodním medailonku na začátku pořadu to připustil i sám Honza. „Nejradši mám na ní jednoznačně sex,“ přiznal s odzbrojující upřímností. „A potom se mi na ní líbí i to, že ona dokáže bejt otevřená, ale určitě teda číslo jedna je sex.“ Bylo jasné, že vztah založený čistě na fyzickém kontaktu nemůže fungovat dlouho, ne se všemi jejich problémy…

Video
délka: 01:01.98

O 10 let mladší: Proměna v ohrožení. Může za to alkohol! TV Nova

Fotogalerie
14 fotografií