Maminka dvou dětí Drahomíra zažila v životě odporný zážitek, kdy se ji někdo pokusil znásilnit a pořezal ji po celém těle. Obrovská jizva na břiše jí znemožňovala pohyb, a proto trpěla nadváhou. Díky pořadu Moniky Absolonové O 10 let mladší zhubla a omládla. Po natáčení pořadu ještě ale nabrala další kila.

„Po natáčení jsem byla vážně nemocná a musela s dietou přestat. Během léčby jsem pak nabrala dvacet kilo. Teď už ale začínám se vším znova a zhubla jsem už přes tři kila,“ svěřila se TN.cz Drahomíra. Díky pořadu se naučila o sebe starat, líčit se, správně jíst a také začala s rodinou chodit na túry a výlety.

To život homosexuála Tomáše se po proměně výrazně zlepšil. „Přátelé mě nemohli poznat. Kluci v gay baru se o mě hádali, který si mě vezme domů. Měl jsem takový blažený pocit, že jsem poprvé v životě mohl někoho odmítnout,“ pochlubil se Tomáš.

Po pořadu také obnovil svůj vztah s přítelem Karlem, kterému Tomáš odpustil nevěru. „Nešvary, co tam byly předtím, jsou tam pořád. Člověk se musí naučit jisté věci neřešit a přehlížet je. Náš život se posunul - nebydlíme v nájmu, máme vlastní bydlení, moderní byt, moderní vybavení. Máme místnost navíc, takže když se pohádáme, mám se kam zavřít,“ popsal Tomáš s tím, že v současné době uvažují o dítěti. Jen musí najít vhodnou ženu, která by jim miminko odnosila.

VIDEO: O 10 let mladší: Čelila brutálnímu přepadení, teď ji čeká životní restart!

Video
délka: 00:51.78

O 10 let mladší: Čelila brutálnímu přepadení, teď ji čeká životní restart! TV Nova

Fotogalerie
8 fotografií