Zpěvačka s partnerem Tomášem Hornou (37) a jejich synkem o víkendu vyrazili do cirkusu. „Mně i Tomášovi se to líbilo, Tádovi taky, ale bohužel nevydrží tak dlouho sedět, takže jsme po první půlce a prohlídce zvířátek jeli domů," napsala na Instagram Monika.

Ta také prozradila, co chlapečka nejvíce zaujalo. „Největší zážitek měl, když viděl koně Fernanda kadit. To stál a ani se nehnul," smála se. Ovšem kdyby věděla, co její příspěvek vyvolá, možná by si jeho zveřejnění ještě rozmyslela. Okamžitě se do ní totiž pustila řada samozvaných ochránců zvířat. 

„Moniko, teď jste u mě velmi klesla. Nechápu, jak někdo může podporovat takovéhle utrpení zvířat," kritizoval ji kdosi. „Já vás nechápu! Vy se chodíte dívat na týrání zvířat a ještě za to platíte? Ta zvířata patří do volné přírody a ne do klecí!" Také další lidé v komentářích zmiňovali týrání zvířat i primitivní zábavu a pro mnohé bylo zklamání, že muzikálová hvězda proti cirkusům spíše neprotestuje jako jiné celebrity.

I když by se mohlo zdát, že přišla o fanoušky, na druhou stranu se našli i tací, kdo se za Absolonovou postavili. „Moniko… Jste máma a vzala jste děti do cirkusu. Jako vás tam vzala Vaše maminka a moje mě tam vzala taky... a žádné hrůzy se tam neděly.“ Podle dalších ohlasů jsou pak cirkusy na světě již po staletí a jsou tak součástí historie.

„Super, konečně nějaká známá osobnost, která nesedí s trapným transparentem ‚CHCI CIRKUSY BEZ ZVIRAT!!!‘ Já cirkus miluji a malá taky a tato akce proti cirkusům mi přijde trapná," poděkovala dokonce zpěvačce jedna dáma. „Cirkus byl vždy o zvířatech, jen mi přijde, že lidi už nevědí, co by řešili," objevilo se také v komentářích na Instagramu. Představitelka Kleopatry či Evity si tak nemusí dělat starosti, jelikož příznivců má stále dost.

VIDEO: Absolonová o synovi Tadeášovi: Budu strašná matka!

Video
délka: 01:47

Absolonová o synovi Tadeášovi: Budu strašná matka! David Turek, Aleš Brunclík

 

Fotogalerie
63 fotografií