O tom, že je Marcelina protihráčka Iva velkým taktikem, není sporu. V ukázkách na další díly například plánuje, že bude vařit tak, jak bude stíhat – a pro vegetariánku Elišku nic speciálního nepřipraví. Ve dnešním díle, který se bude právě odehrávat u Marcely, si pak do své hostitelky rýpne hned v úvodu. Donese jí poměrně nemístný dárek, knihu o jídle, kterou nenápadně (nebo spíš poměrně nápadně) poukazuje na její nadváhu.

 

VIDEO: Středeční Prostřeno: Nevhodný dárek pro obézní Marcelu! Urazí se?

 

Video
délka: 00:38.32

Středeční Prostřeno: Nevhodný dárek pro obézní Marcelu! Urazí se? FTV Prima

 

 

„Chtěla bych dneska rozvinout téma okolo tvýho zdraví,“ prohlásí, zatímco zkoprnělá Marcela na svého hosta hledí s nepříliš upřímným křečovitým úsměvem. Iva se totiž snažila Marcelu přivést do rozpaků již dříve, ale to se to ještě nějak zamluvilo… „Abychom se trochu pobavily. Není to jenom kuchařka a není to jenom o vegetariánství, je to prostě o tom, co jíst, a člověk si pak sám může vybrat,“ vysvětluje, zatímco Marcela odkládá knihu na stolek za sebou a nezdá se, že by byla Ivinou starostlivostí nějak dojatá a chtěla se o ní bavit. Spíše naopak.

 

 

V kuchyni se pak před televizními kamerami už neusmívá. Ani trochu. „Nevím, jestli mě chtěla urazit, ale… nebylo mi to příjemné a trošičku si budu dávat na Ivču pozor,“ svěří se zamračeně. Na téma jídla Marcela narazila už u Elišky během prvního dílu, kde se jim důchodkyně s originálními názory na svět snažila vysvětlit, že pouze ten, kdo nejí maso, je spokojený a zdravý. A Marcela se svými křivkami podle Ivy patrně zdravě nevypadá, asi proto tento prezent…

Další videa z Prostřeno pro tento týden:

Video
délka: 00:39.60

Pondělní Prostřeno: Penzistka vychovává panenku! Předstírá, že je živá! FTV Prima

Video
délka: 01:04.79

Úterní Prostřeno: Kdo ví, co jsou to makronky? FTV Prima

 

 

 

Fotogalerie
7 fotografií