Jen jednou za celou dobu semifinálových kol můžou porotci Pavol Habera, Ben Cristovao, Katarína Knechtová a Matěj Ruppert vytáhnout takzvanou divokou kartu a změnit tak výsledek hlasování televizních diváků. A přesně tuto pomyslnou kartu v neděli vytáhli pro Petra Borkovice. Ten měl být druhým vyhozeným během nedělního přenosu, spolu s Anetou Horňákovou.

Jenže diváci se shodli, že jestli měl někdo dostat divokou kartu, tak právě Aneta. „Mega úlet. Porotci u mě těžce klesli. Vrátí toho, který nejhůř zpívá místo té, která zpívá dobře,“ stěžovala se divačka.

„Petr si to vůbec nezasloužil. Nevím, proč mám od začátku celé SuperStar pocit, že ho tam porota musí za každou cenu udržet. Nadržují mu od začátku. Aneta byla skvělá,“ píše další. A jiní diváci se přidávají. „Tak to mne teda dneska hodně naštvali. Aneta je krásná a výborná zpěvačka a Petr naprosto tragický. Je mu to úplně jedno, zpěv bez emocí. Už dávno tam nemá co dělat a místo něho vypadávají ti, kteří by si to daleko víc zasloužili. A ještě divokou kartu, to fakt ne,“ rozčílila se divačka Simona. „Aneta si ji zasloužila, byla jedna z nejlepších. Porota je hluchá?,“ ptá se další divačka.

Lidé navíc podezírají porotkyni Katarínu Knechtovou, že pro Petra chová určité sympatie a proto se ho v soutěži snaží co nejdéle udržet.

Nedělní přenos semifinálové SuperStar sledovalo 568 tisíc diváků, čímž se pořad zařadil na třetí místo, za film Jak básníci čekají na zázrak na Primě, který sledovalo 820 tisíc diváků a za drama Dukla 61 na ČT1, který vidělo 952 tisíc diváků.  

VIDEO: SuperStar: Soutěžící Petr Borkovec se opil do němoty!

Video
délka: 02:17.60

SuperStar: Soutěžící Petr Borkovec se opil do němoty! TV Nova

Fotogalerie
18 fotografií