Z TOP 10 semifinalistů jich po nedělním hlasování diváků zůstalo v soutěži už jen osm, z toho jen tři kluci. Hlasující lidé u televizních obrazovek rozhodli jasně, ale s nimi nesouhlasí lidé na sociálních sítí.

Škoda Richarda. Přijde mi, že tahle soutěž pomalu ale jistě ztrácí svůj účel. Hledá se SuperStar, ne Miss 2018,“ kritizují divácké rozhodnutí ostatní sledující.

Tak rovnou vyhoďte všechny kluky a udělejte z toho soutěž, kdo dokáže zpívat s nejkratší sukní,“ rozčilovala se další divačka na adresu poroty a hlasujících diváků. „Pardon, ale kdo jim dělal kostýmy a make-up? Jako by měly zpívat někde v bordelu,“ přidala se další.

Jiným divákům se naopak nelíbilo první semifinálové kolo jako takové. „Některá vystoupení mi přišla spíš jako parodie na pořad Tvoje tvář má známý hlas. Tak nevím, jestli v téhle soutěži jde o zpěv, nebo o natřásání zadku či umělou roztomilost. Ty jejich kostýmy z nich nedělají důstojné zpěváky, ale laciné št*tky a hodně špatné imitátory, ale sledovanost je asi důležitější, že,“ psala další divačka.

A i když letošní SuperStar u mnohých vyvolává spoustu emocí, pořád se drží na druhé příčce ve sledovanosti pořadů nedělního večera. Na pěveckou soutěž se dívalo 615 tisíc diváků, na historický film Bůh s námi – od defenestrace k Bílé hoře na ČT1 se koukalo 799 tisíc lidí.

VIDEO: SuperStar: Tereza měla záchvat pláče!

Video
délka: 00:59

SuperStar: Tereza měla záchvat pláče! TV Nova

Fotogalerie
20 fotografií