Pondělí 25. září 2023
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Oblačno 20°C

7 nejlepších současných TV seriálů natočených podle komiksu! Z papíru až k milionům diváků

/
 • Které jsou ty nejlepší současné komiksové seriály?
  Které jsou ty nejlepší současné komiksové seriály? (Oficiální zdroj)
  24. května 2015 ● 06:29

  Komiksové televizní seriály zažívají obrovský boom. Na obrazovkách se to hemží superhrdiny a příběhy, které byly původně vyprávěny v bublinách na papíře. Toto je 7 nejlepších současných komiksových seriálů, jejichž sledování určitě není ztráta času.

 • 1.

  Živí mrtví (The Walking Dead)

  Postapokalyptický seriál, v němž se snaží hlavní hrdinové přežít ve světě zamořeném zombiemi. Temné pojetí přitahuje v USA k televizním obrazovkám až 15 milionů diváků, ale i u nás má seriál již kultovní status. Fanoušci při sledování nemají nejmenší páru, kdo z hrdinů zemře, což dělá z Živých mrtvých neustále napínavou podívanou.
  Video
  délka: 01:00.20
  Video se připravuje ...

  Seriál Živí mrtví Oficiální zdroj

 • 2.

  Arrow

  Seriál, který novodobé šílenství se superhrdiny na televizních obrazovkách v podstatě odstartoval. Miliardář a sukničkář Oliver Queen obléká kostým se zelenou kapucí a stává se Green Arrowem, lukostřelcem, který brání obyvatele svého města Starling City před bezprávím. Seriál ozvláštňují dvě časově odlišně umístěné dějové linky.
  Video
  délka: 03:14.28
  Video se připravuje ...

  Seriál Arrow Oficiální zdroj

 • 3.

  Gotham

  Gotham, město hříchu, zločinu a násilí. Město, které chrání Batman. Seriál se však odehrává v době, kdy maskovanému hrdinovi Bruci Waynovi zabili rodiče. Je to stále malý kluk, který však oplývá neobyčejnou inteligencí a detektivním umem. Navíc mu pomáhá detektiv Jim Gordon. Seriál sleduje celou řadu postav z komiksu o Batmanovi v jejich počátcích.
  Video
  délka: 02:09.77
  Video se připravuje ...

  Seriál Gotham Oficiální zdroj

 • 4.

  Daredevil

  Když byl Matt Murdock malý, přišel při autonehodě o zrak. To mu ale zbystřilo ostatní smysly, takže je extrémně rychlý, vše slyší a navíc ovládá bojové umění. Přes den je to ale začínající právník, který se snaží postavit padouchům legální cestou, zatímco přes noc jim jako maskovaný hrdina dává na budku.
  Video
  délka: 02:18.43
  Video se připravuje ...

  Seriál Daredevil Oficiální zdroj

 • 5.

  Flash

  Uhodil do něj blesk a od té doby již není obyčejným člověkem. Je neskutečně rychlý a své schopnosti se snaží Barry Allen využít k tomu, aby pomáhal lidem v nebezpečí. Seriál začal jako odbočka Arrow, ale brzy si získal velkou popularitu sám o sobě. Jde navíc již o druhé televizní zpracování komiksu Flash.
  Video
  délka: 05:22.71
  Video se připravuje ...

  Seriál Flash Oficiální zdroj

 • 6.

  Agents of S.H.I.E.L.D.

  Filmový svět Marvelu – to je Iron Man, Thor, Kapitán Amerika a další superhrdinové. Jejich příběhy jsou propojeny právě se seriálem Agents of S.H.I.E.L.D., který se zabývá případy, jež vyšetřuje tým speciálních agentů dobře obeznámených se superhrdiny, jejich schopnostmi a mimozemskými světy.
  Video
  délka: 00:30.99
  Video se připravuje ...

  Seriál Agents of S.H.I.E.L.D. Oficiální zdroj

 • 7.

  Agent Carter

  Byla první velkou láskou Kapitána Ameriky, ale na rozdíl od něj zůstala v minulosti. Píše se rok 1946 a agentka Peggy Carter bere do rukou veškerou odvahu a při práci pro tajnou organizaci se snaží odhalovat nekalá tajemství a pomáhat Howardu Starkovi, otci Tonyho Starka, známého jako Iron Man.
  Video
  délka: 02:46.18
  Video se připravuje ...

  Seriál Agent Carter Oficiální zdroj

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 1

hrohtest: Walking Dead je jasný favorit...

(24. 05. 2015 12:20)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy