Michal Šeps tomu nemohl uvěřit. Když Mareš oznámil, že vypadává jeho přítelkyně Alžběta, nahrnuly se mu do očí slzy. Pár se objal a po skandování fanoušků "pusa, pusa" se i políbili. "Že jde Bětka, je škoda, ale je to soutěž, musíme to takhle brát," řekl Šeps na vypadnutí své přítelkyně. "Tak nějak jsem to tušila, cítila jsem to už od včerejška. Bude mi to tady chybět úplně všechno," řekla Kolečkářová s tím, že vypadnutí prý čekala.

Dalším kdo vypadnul, byl Martin Kurc. Podle posledního hlasování, měl jasně vypadnout Martin Harich. Na jeho úkor nakonec vypadl jeden ze dvojice Kolečkářová a Kurc. Ke konci pořadu se oba moderátoři rozloučili i se zesnulým vizážistou Alexem Hromkem, který tvořil tým SuperStar a líčil moderátory i soutěžící.

Fotogalerie
11 fotografií

Kdo měl vypadnout podle poroty?

Helena Zeťová: "Petr Ševčík a Martin Harich, jako třicetiletou ženskou mě baví nejmíň.. Více se mi líbí barva hlasu Martina Kurce."

Gábina Osvaldová: "Petr Ševčík a Martin Kurc. Mají ze všech soutěžících největší výkyvy, hapruje jim rytmus a intonace a ti ostatní jsou takoví slibnější."

Rytmus: "Michal Šeps a Petr Ševčík. Proto, že mě nebaví u Petra jeho strojenost."

Palo Habera: "Martin Kurc, má výrazné problémy s intonací, zpívá nejfalešněji ze všech. Pak vyberu Martina Haricha. Protože nyní už je čas na jeho vypadnutí."