Harryho kamarádka z dětství, se kterou přišel o panictví, si dodnes doma schovávala přání k narozeninám a plyšáčka, které jí princ kdysi věnoval. Postavičku Slečny Piggy od něj dostala právě v den oslavy svých 19. narozenin, když si s Harrym neplánovaně „zadováděli“ na poli za podnikem. 

„Říkala jsem si, že dražba této pikantní královské memorabilie může být dobrý způsob, jak pomoci,“ svěřila se pro Talk TV. Dvojnásobnou matku totiž silně zasáhlo zemětřesení v Turecku a Sýrii, které si vyžádalo až 45 tisíc obětí. 

„Dvacet let mi seděla na půdě. Třeba jí někdo dá nový život, který se bude hodit k jejím barevným šatičkám a historii,“ doufá. Hračku nabízí přes platformu eBay. Aktuálně je její cena na 1700 librách, tedy více než 45 tisících korun. 

Šestnáctiletý Harry kdysi plyšákovi v barevném slamáku, letních šatičkách a saténových rukavicích z legrace papírovými kapesníky vycpal dekolt – a Sasha „vycpávku“ po celá ta léta nechala na místě. Přáníčko, které jí princ napsal, nicméně bagristka s hračkou neprodává.

„Pro mě je to jen plyšák, kterého mi kdysi dal kamarád. To zemětřesení v Turecku a Sýrii mě silně zasáhlo. Doufám, že tahle pikantní memorabilie udělá radost komukoli, kdo vyhraje, a trošku pomůže v boji s jeho následky. To je skutečně důležité, na rozdíl od princů a jejich milenek,“ nechala se slyšet. 

Video
Video se připravuje ...

Fiala míří za Bidenem do Polska. Kolaps Meghan kvůli South Parku! A Putin zrušil dohodu Bára Horáková, Lukáš Červený, Reuters

Fotogalerie
96 fotografií