Pondělí 15. dubna 2024
Svátek slaví Anastázie, zítra Irena
Zataženo, déšť 16°C

Nejzásadnější obvinění z dokumentu Harryho a Meghan: Rasismus, manipulace, ústrky!

/
 • Archie u fotky Diany
  9. prosince 2022 ● 05:00

   Světem letí od včerejšího rána dokument Harry a Meghan. Britská média dala dohromady nejvážnější obvinění, která v novém dokumentu Sussexové vznesli.

   

 • 1.

  Rasismus

  Našli si kamaráda, aby za ně vznesl obvinění z rasismu. Americký obchodník Christopher Bouzy (47) se rozhorlí: „Je to o nenávisti. Je to o rase.“ Podle hlavních protagonistů je Británie mnohem rasističtější než Amerika. „Až do příchodu na Ostrovy se mnou nikdo jako s černoškou nezacházel,“ stěžuje si Meghan. Harry dokonce naznačil, že za rasistickou považuje i vlastní rodinu! „Je víc součástí celého problému než by byla součástí jeho řešení.“ Jmenovitě je zmiňována »česká« princezna Michael z Kentu, která si na vánoční večeři za účasti Meghan vzala nevhodnou blackamoorskou brož s mouřenínem v turbanu.

   

   

 • 2.

  Falešné záběry

  Harry naznačuje, že Meghan by mohl kvůli přílišné pozornosti tisku potkat stejný tragický osud jako jeho zesnulou matku, princeznu Dianu. Dokument ukazuje hon novinářů a fotografů na Meghan. Už ale bylo dokázáno, že Netflix použil falešné záběry z mediálního pokrytí jiných celebrit a událostí.

 • 3.

  Úniky informací

  Vévoda rovněž tvrdí, že v zájmu zachování hierarchie rodina vedle tradičních úniků informací sama podstrkuje tisku příběhy. „Sami přiživují šílenství.“

   

 • 4.

  Africká rodina

  Harry se dopustil prohlášení, že „byl prakticky vychován svou druhou rodinou v Africe.“ Tam na přelomu puberty a dospělosti trávil až tři měsíce. Až tam prý také dokázal přijmout tragickou smrt mámy.

   

 • 5.

  Výběr manželky

  Na rozdíl od jiných příbuzných, potažmo i otce a bratra Williama, si Harry vybral manželku sám. Zdůraznil, že jeho rozhodnutí oženit se s Meghan ho od rodiny odlišuje, protože to bylo „z jeho srdce“ a ne proto, že „by se hodila a zapadla“. „Jsem prostě syn své matky,“ řekl.

   

 • 6.

  Galerie

  Video
  Video se připravuje ...

  Harry a Meghan v dokumentu, který bude bolet! Netflix, The Duke and Duchess of Sussex, idh

  Fotogalerie
  59 fotografií

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 18

kinki: Z niecoho musia financovat svoj nakladny zivot. Oni obaja nic nevedia robit, navyse pracovat je pod ich uroven. Charles ich odstrihol od svojho uctu, tak sa mu mstia.Len si spomente ako ona poodchode z Britanie minala Charlesove peniaze ako najata, a nic jej nebolo dobre. Striedala domy, drahe saty, vsak preco nie, ona ich neplatila. Kym Kate nema problem si obliect jedny saty aj niekolkokrat, tato cierna privandrovalkyna sa riadi heslom cim drahsie, tym lepsie a pritom stale ma pocit ze jej kazdy ublizuje.

(09. 12. 2022 13:01)

kinki: Ved prave. Podla spravania Harryho, Charles to nie je.

(09. 12. 2022 12:46)

Milla: Za prachy řekne všechno,prostě charakter.Co tv pořad to lež a manipulace.U Oprah lhali až se hory zelenaly a teď si pro změnu vypůjčili záběry z úplně jiných událostí a vydávají je za své vlastní pronás­ledo­vání­.Totál­ní ubožáci.

(09. 12. 2022 12:04)

Milla: Ale ne,náš psychopat je zpátky pod dalším nickem,asi devatenáctým pokaždé když je za ty zvratky zřejmě pocházející z deliria po halu­cino­genec­h.Di­ana,­lhář­ka a hysterka první třídy která hrála betla s veřejností tak dlouho až ji jeji dramatická vystoupení stála život,Harry který lže jak otevře pusu o Meghan nemluvě,ta musí lhát i o datumu své svatby.Ovšem náš psychouš má samozřejmě ke lhářům blizoučko protože je ze stejného těsta.Copak je na tom že Philip otočil auto na střechu?To se stalo spoustě lidí,co na tom zas má být za aféru?

(09. 12. 2022 12:01)

abil: Kdyby byla kralovska rodina tak rasisticka, nikdy by nedovolila Harrymu vzit si tuhle mrchu. Naopak ji vysla vstric jak jen to slo a porusila spoustu drivejsich pravidel. Uz po svem odchodu vypustili do sveta tolik lzi a je jasne, ze ve sve touze po slave, pomste a penezich v tom budou jen pokracovat. Kazda rodina ma sva pravidla, pro jineho treba neprijatelna, ale malokdo se dostane na takove dno, aby o tom nejen verejne mluvil a psal, ale dokonce natacel serii pro televizi. pritom prave tahle priserna a zla rodina zajistila Harrymu blahobytny zivot a pzdeji i Meghan penize i svetovou znamost, kterou by jako herecka nikdy neziskala.

(09. 12. 2022 10:28)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy