Netflix zveřejnil už druhý trailer k chystanému dokumentu o Harrym a Meghan. Tentokrát odhalil, co všechno mohlo formovat obraz americké vévodkyně v očích veřejnosti. „Je to špinavá hra,“ říká princ na videu.

Upoutávka začíná záběrem na prince Harryho jedoucího v autě. „Je hodně těžké se dnes ohlédnout a říct si, co se vlastně stalo,“ říká Harry. Vedle něj sedí Meghan a tváří se utrápeně. 

Druhý trailer zachycuje hlavně vývoj obrazu vévodkyně v očích veřejnosti. Nejprve se totiž těšila obrovské popularitě... „Stává se z ní rocková hvězda královské rodiny,“ říká mužský hlas přes záběry, na kterých se Meghan krátce po zásnubách objevuje na veřejnosti a lidé ji nadšeně vítají.

„A pak...“ říká vévodkyně před kamerou a luskne prsty. „Všechno se změnilo,“ potvrdí princ a záběry ze svatby naznačí, že k obratu došlo po vstupu do manželství. „V královské rodině panuje jasná hierarchie. Jsou věci, které uniknou, ale pak jsou také úmyslně vytvořené kauzy,“ tvrdí Harry. 

V upoutávce následně zazní, že byla proti Meghan vedena válka kvůli zájmům jiných lidí a že šlo o nenávist a rasismus. „Je to špinavá hra,“ řekl princ a svěřil se, že moc dobře vnímá bolest a utrpení žen, keré se přivdaly do královské rodiny. „Hrozně jsem se bál. Nechtěl jsem, aby se historie opakovala,“ dodal.

Harry zároveň zopakoval, že celé dílo vzniká hlavně jako snaha vyprávět příběh manželů podle jejich vlastních pravidel. „Nikdo nezná celou pravdu. Jen my známe celou pravdu,“ uvedl princ. 

První díl dokumentu s názvem Harry & Meghan bude na Netflixu k vidění již tento čtvrtek 8. prosince. Druhý díl vyjde o týden později, 15. prosince. 

Video
Video se připravuje ...

Harry a Meghan v dokumentu, který bude bolet! Netflix, The Duke and Duchess of Sussex, idh

Fotogalerie
279 fotografií