Není pochyb, že memoáry prince Harryho budou plné skandálních odhalení. Dokonce prý oslovoval i své bývalé milenky. Jednu však podle všeho vynechal - Catherine Ommanneyovou (51), se kterou měl úlet v době, kdy mu bylo pouhých 21 let, zatímco jí 34 a byla už dvojnásobnou maminkou. Podle jejích slov spolu měli v květnu 2006 žhavý, zhruba měsíc trvající románek, a to i navzdory třináctiletému věkovému rozdílu. 

„Pochybuji, že na mě Harry vzpomene ve své knize, protože není správné, aby se princ zapletl s čtyřiatřicetiletou matkou dvou dětí, to se nedělá,“  rýpla si do rusovlasého prince známá televizní osobnost skrze rozhovor pro britský deník The Sun. Právě kniha, která by měla spatřit světlo světa začátkem tohoto roku, prý byla důvodem, proč se rozhodla svět obeznámit o jejich někdejší romanci. 

Dnes rozvedená žena zavzpomínala, že se s princem opět cítila (i chovala) jako teenagerka, a Harry jí měl dopřát „nejlepší zážitek jejího života“. Ať už to znamená cokoliv. Harry byl přitom tehdy v dlouhodobém vztahu s podnikatelkou Chelsy Davyovou (37), a snil o tom, že bude žít obyčejný život. Zda v té době měli s Chelsy nějakou vztahovou krizi, anebo byl princ prostě záletný, se dnes už nedozvíme.

Jisté je, že Catherine, co kdysi hrála v americké reality show The Real Housewives of DC, byla tenkrát single. Právě se rozváděla s bývalým manželem Stephenem, když se s Harrym setkali v trendy Art Baru v londýnské Chelsea a přeskočila mezi nimi jiskra. Její svědomí tedy bylo čisté. Princovo ale nejspíš moc ne...

Video
Video se připravuje ...

Meghan, vévodkyně ze Sussexu: Čím rozvedená herečka okouzlila prince Harryho Videohub

Hned krátce poté, co se seznámili, skončila v jeho bytě, kde jí princ připravil sendvič se slaninou a dal ten „nejneuvěřitelnější a nejvášnivější polibek, jaký kdy dostala“. Hodně se spolu nasmáli, a dokonce se prý i fotili ve vaně. A vzhledem k tomu, že mladší bratr následníka trůnu měl v té době prý ve zvyku často cumlat lízátka, dala mu roztomilou přezdívku „Baby“, tedy „dítě“.

Harry poté trval na tom, že ji vezme zpět do domu, který sdílela s dcerami Ruby (22) a Jade (24), tehdy šestiletou a osmiletou, v londýnském Battersea. „Psali jsme si pak SMSky a asi o týden později jsem ho znovu viděla v baru v Kensingtonu. Harry mi říkal, jak jsem krásná,“ líčila Catherine. Setkali se ještě několikrát, vždy v soukromých barech, poté se ovšem jejich úlet dostal na veřejnost a bylo po lásce.

Po dvou dalších schůzkách si Harry změnil číslo a Catherine s ním už pak nebyla v kontaktu. Znovu se potkali v roce 2009, kdy do sebe narazili na zápase póla na Barbadosu. „Harry se protlačil kolem svých bodyguardů, aby mě políbil a objal, a skvěle jsme si popovídali. Když se za tím zpětně ohlédnu, je škoda, že jsme nemohli zůstat přáteli,“ posteskla si.

„Myslím, že jsme se oba docela milovali, i když na mě byl příliš mladý. Kdyby nebyl princem a byl možná o deset let starší, byl by to pro mě naprosto dokonalý muž,“ pokračovala zasněně. „Doufám, že je šťastný a konečně našel trochu svobody, protože to je něco, co už tehdy zoufale hledal. Nepřeji mu nic jiného než štěstí a úspěch, protože je to velmi statečný, charismatický, neuvěřitelně zábavný, inteligentní a milý člověk.“

Fotogalerie
57 fotografií