V nové epizodě svého podcastu se Meghan Markleová bavila s herečkou Mindy Kalingovou (43) známou ze seriálu Kancl nebo komedií 40 let panic či Debbie a její parťačky. 

Vévodkyně Kalingové vyprávěla o svých problémech z dětství – a přiznala, že prý bývala ošklivá šprtka! Kalingová nechtěla věřit svým uším. 

Meghan popsala, že v době dospívání měla masivní kštici kudrnatých vlasů a obrovskou mezeru mezi předními zuby. Díky tomu se prý rozhodla stát se „tou chytrou“. 

Ve škole neměla žádné kamarády

Hvězda Kravaťáků navštěvovala školu Hollywood Schoolhouse a dívčí katolickou školu v L.A. Bohužel, mezi spolužáky prý nezapadala ani na jedné. „Nikdy jsem neměla s kým sedět na obědě. Vždycky jsem byla tak trochu samotář a stydlivka. Nevěděla jsem, jak zapadnout,“ svěřila se.

Prezidentka všeho, čeho mohla

Rozhodla se prý proto, že si zaplní svůj rozvrh nejrůznějšími kroužky, aby se nemusela trápit tím, že nemá přátele. „Tak jsem si řekla, dobře, stanu se prezidentkou multikulturního klubu, prezidentkou druhého ročníku, prezidentkou toho a tamtoho... francouzského klubu,“ vypočítávala své aktivity.

„Díky tomu jsem měla schůzky v době oběda, a nemusela jsem se starat o to, s kým budu sedět nebo co budu dělat, protože jsem byla vždycky zaneprázdněná,“ popsala. 

Sexy holka s prázdnou hlavou

Mindy Kalingová byla z jejích slov velmi překvapená. „Myslela jsem si, že jsi bývala taková ta milá, sexy holka, která má hlavu v háji,“ přiznala otevřeně. 

Video
Video se připravuje ...

Usmiřovací cesta Harryho a Meghan: 15 minut s Charlesem a strach z Williama? Profimedia.cz

Fotogalerie
150 fotografií