Už v roce 2004 se princezna spřátelila s jasnovidkou Lisou Williamsovou (48), která tvrdila, že komunikuje se zesnulými. Palác to nekomentoval. V roce 2017 se rozvedla s manželem Arim Behnem (†47), který začal pít a o Vánocích 2019 spáchal sebevraždu.

To už ale Märtha Louise zcela podlehla kouzlu amerického šamana Dureka Verretta (47). „Požádal ji (Verrett) o ruku, ale královská rodina zrovna držela smutek za Behna, tak z toho nic nebylo,“ napsal tehdy server RoyalCentral.

Verrett, jehož otec pocházel z Haiti, oslovil bohaté Američanky směsí filozofie, která má vést k poznání sebe sama, získání nové síly, kultivované lásky i lepšího sexu. „V bohaté nabídce amerických šamanů nic objevného, ale kupodivu to zabírá,“ napsal jeden znalec hollywoodské smetánky. Mezi horlivými obdivovatelkami kazatele nového duchovna najdeme herečky Gwyneth Paltrowovou (49) a Ninu Dobrevovou (33) nebo zpěvačku LeAnn Rimesovou (39). Verrett ale nakonec našel štěstí v dalekém Norsku.

Šaman si  norskou princeznu zcela podmanil. Když si tzv. biohackingem (pokus o ideálně vyvážený život včetně stravy) poškodil ledvinu, Märthe Louise mu hned nabídla svoji, ale jako dárkyně nevyhovovala. „Jsem silný a budu bojovat,“ vzkázal Verrett světu. „Pro Märthe Louisu to byl šok, nejdřív zpráva o nemoci, pak, že nemůže darovat ledvinu,“ prozradil společný přítel s tím, že princezna se teď snaží využít svých známostí k sehnání vyhovujícího dárce.

Rozchod v královské rodině

Infantka Cristina (56), starší sestra španělského krále Filipa VI. (53), oznámila rozchod s manželem Iňaki Urdangarinem (54), se kterým má 4 děti. Bývalý házenkář Urdangarin měl poměr s mladší kolegyní a navíc si od roku 2018 odpykává pětiletý trest za podvody, i když dnes už s volný režimem, v rámci něhož může spát mimo věznici. Cristina musela tehdy jako spolupachatelka zaplatit pokutu 7 milionů korun.

VIDEO: Podcast: Bál jsem se, aby Havlův pes nepokousal královnu, přiznal protokolář Sklenář

Video
délka: 15:43.96
Video se připravuje ...

Podcast: Bál jsem se, aby Havlův pes nepokousal královnu, přiznal protokolář Sklenář Jiří Marek

Fotogalerie
32 fotografií