Členové britské královské rodiny obvykle žádné nečekané kousky nedělají. Ze všeho nejvíc se snaží zachovat si důstojnost a řádně vykonávat své povinnosti vůči státu.

O to překvapivější bylo rozhodnutí prince Williama v roce 2013, když na benefičním večeru pro charitativní organizaci Centrepoint vystoupil na pódium a spolu s Taylor Swiftovou a Jonem Bon Jovim začal zpívat.

„Už to musí být skoro 10 let… Nemůžu uvěřit, že o tom doopravdy mluvím. Šel jsem na benefiční galavečer na podporu organizace Centrepoint, která se soustředí na mladé lidi bez domova a kterou mám moc rád a podporuji ji už řadu let,“ svěřil se William v epizodě podcastu Time to Walk.

„Přišel jsem a byli tam i Taylor Swiftová a Jon Bon Jovi, z čehož mě málem kleplo,“ pokračoval William, který měl z umělců velký respekt.

„Když jsem si sedl, abych sledoval vystoupení Jona Bon Joviho, myslel jsem si, že už mám povinnosti pro ten večer splněné. Že už si jen dám večeři, možná si s někým popovídám, znáte to, že už mám pro ten den splněno,“ vyprávěl o ikonickém večeru. „To jsem ještě vůbec netušil, co mě čeká,“ ohlíží se po letech.

„Posadili mě vedle Taylor Swiftové. Byla vlevo ode mě. Položila mi ruku na paži, podívala se mi do očí a řekla: Pojď, Williame, zazpíváme si,“ svěřil se princ.

K překvapení všech přítomných včetně jeho samotného princ krásnou zpěvačku poslechl a skutečně vystoupil na pódiu spolu s umělci.

Po letech princ přiznává, že je mu z osudného večera trochu trapně. Co by ale pro Swiftovou neudělal. „Upřímně, když se vám Taylor Swiftová zadívá do očí a řekne: Pojď se mnou… Byl jsem jako štěňátko a řekl jsem: Jasně, tak jo, to je super nápad. Jdu s tebou,“ vzpomíná dnes se smíchem.

VIDEO: Princ William slaví narozeniny: Proč je miláčkem veřejnosti?

Video
Video se připravuje ...

Princ William slaví narozeniny: Proč je miláčkem veřejnosti? Mall.tv

Fotogalerie
152 fotografií