Za více než 112 milionů liber (cca 3,3 miliardy korun) podepsali loni v říjnu Meghan Markleová (39) a princ Harry (36) lukrativní smlouvu se streamovacím gigantem, dosud ale nikdo pořádně nevěděl, co na službě rozjedou. Po deseti měsících ticha byl nyní oznámen první projekt.

Příběh kresleného seriálu s pracovním názvem Pearl se bude soustředit kolem 12leté holčičky stejného jména, která nachází inspiraci v silných a sebevědomých ženách. Předlohou hlavní postavy je podle zahraničních médií sama herečka, která postavu pojmenovala po sobě; Meghan je totiž ve velštině perla.

„Stejně jako mnoho dívek v jejím věku, se i naše hrdinka Pearl ocitne na cestě sebepoznání, zatímco bude překonávat každodenní nástrahy života,“ stojí v oficiálním textu na webových stránkách nadace vévodů ze Sussexu Archewell.

Do křesílek výkonných producentů projektu zasednou kromě Meghan a Harryho manžel zpěváka Eltona Johna David Furnish nebo držitelka ceny Emmy za režii Liz Garbusová.

„Jsem nadšená ze spolupráce Archewell Productions a Netflixu a zapojení těchto neuvěřitelných producentů, společnými silami přivedeme na svět nový animovaný pořad, který oslavují mimořádné ženy napříč historií,“ pokračuje oznámení. Projekt je nyní v rané fázi výroby, stanovené datum premiéry prozatím nemá.

VIDEO: Harry a Meghan: Nejzásadnější okamžiky ostře sledovaného páru

Video
délka: 06:40.40
Video se připravuje ...

Harry a Meghan: Nejzásadnější okamžiky ostře sledovaného páru Mall.tv

Fotogalerie
83 fotografií