16. ledna 2019 - Meghan měla údajně zrovna ten den říct Harrymu o svých myšlenkách na smrt, jenže povinnost volala, a tak oba museli čelit veřejnosti na akci v Royal Albert Hall na na show Cirque du Soleil. Jak se tam ale chovali? Pořád se drželi za ruce!

Ona často hledá oporu v Harryho ruce, a jakmile se usadí, natáhne se pro ni a vezme ji oběma svýma rukama,“ popsala expertka na řeč těla Judi Jamesová, jejíž slova citoval britský Daily Mail. Podle ní se vévodkyni dařilo dobře skrývat, co se dělo dříve ve stejný večer. Snažila se působit elegantně a ladně.

„Harryho výrazy v obličeji toho říkají mnohem víc. Jeho oči byly chvílemi otevřené dokořán a také bylo vidět, že jakmile se pozornost přesunula pryč od něj, začal si olizovat rty, což naznačuje, že bojoval s úzkostí či nějakým druhem bolesti či starosti. Stejně jako Meghan se snaží tvářit čile a společensky, když dělá svou práci, ale jeho chování se proměňuje na výrazně vážnější, jakmile zhasnou světla,“ popisovala odbornice.

Ta si vzala na paškál i princovo vystupování v novém dokumentu, který se má týkat psychického zdraví. „Jakmile v něm prý Harry mluví o své choti, jeho gesta se proměňují a stávají se velmi empatickými a jasnými.“ Když popisoval, jak se Meghan cítila a jak mu přiznala, že uvažuje o sebevraždě, sám propadl emocím.

VIDEO: Blesk Podcast: Smrt Philipa (†99): Na pohřbu dusno kvůli Harrymu a Meghan

Video
Video se připravuje ...

Blesk Podcast: Smrt Philipa (†99). Na pohřbu bude kvůli Harrymu a Meghan dusno Blesk

„Používá pevně stisknutou ruku, aby dodal vážnost svému sdělení, navíc prsty do vzduchu kreslí vertikální a horizontální linky, aby sjednotil svá slova a vzpomínky,“ tvrdila Jamesová. Nejvíc však prozradil moment, v němž mluví o tom, co se dělo poté, co mu vše řekla. „Začíná být zahlcen emocemi, má na krajíčku slzy a láme se mu hlas. Říká, že měli jen čas na ‚krátké pomazlení‘, než museli odejít z domu a pokračovat v královských povinnostech.“ Právě ten večer se spolu Harry a Meghan objevili v Royal Albert Hall, tehdy však veřejnost ještě neměla ani ponětí, co oba zrovna prožívali.

Nikdo netušil, co se odehrává za zdmi paláce, navenek se zdálo, že jsou šťastná dvojice, co nemá ještě ani rok od svatby a navíc se těší na příchod miminka, které Meghan tehdy nosila již šestým měsícem pod srdcem. Kvůli Harrymu a dítěti také nakonec své myšlenky na odchod z tohoto světa prý přehodnotila, nechtěla svému muži způsobit bolest, když by přišel o další ženu v životě. Už jen proto, že jako malý chlapec musel překonat smrt své matky, princezny Diany (†36).

Tyto informace Sussexové odhalili poprvé v šokujícím rozhovoru s Oprah Winfreyovou (67), dál se o nich princ rozmluvil v novém dokumentu. Mimo jiné v něm odhalil i to, že to byla právě Meghan Markleová, kdo ho přesvědčil, aby kvůli smrti matky podstoupil terapii. Teprve spolu chodili, ale podle Harryho v něm Meghan viděla bolest a vztek, které v sobě léta dusil. „Věděl jsem, že kdybych tu terapii nepodstoupil a nevyléčil se, ztratil bych tuto ženu, s níž jsem chtěl strávit zbytek života,“ objasnil Harry a doplnil, že mu terapie opravdu pomohla.

 

Fotogalerie
130 fotografií