V ranní show na programu CBS, který minulou neděli odvysílal explozivní rozhovor Meghan a Harryho, se moderátorka Gayle Kingová zmínila o víkendovém telefonátu mezi Británií a Kalifornií. „Zavolala jsem jim, abych zjistila, jak se cítí, a ano, Harry mluvil se svým bratrem a také otcem. A jako reakci jsem od nich dostala, že konverzace byla neplodná. Ale jsou rádi, že nějaká konverzace vůbec proběhla,“ citoval její slova list The Sun.

VIDEO: Harry a Meghan: Nejzásadnější okamžiky ostře sledovaného páru

Video
Video se připravuje ...

Harry a Meghan: Nejzásadnější okamžiky ostře sledovaného páru Mall.tv

Podle královské biografky Penny Junorové je palác pobouřen a považuje to za „šokující porušení důvěry“ ze strany vévodů ze Sussexu, byť přímo nevyzradili, o čem se Harry bavil se svým bratrem Williamem a tátou Charlesem. „Rodina se nyní bude obávat, že cokoliv, co Harrymu sdělí, skončí v americké televizi,“ uvedla pro The Sun.

Další zdroje dodávají, že už z principu a úcty k monarchům měl víkendový hovor zůstat pouze mezi zúčastněnými. „Zase je jednou střelili do nohou,“ přisadil si ke kritice Kingové a Sussexů královský biograf Tom Quinn. Víkendový hovor měl být prvním kontaktem monarchů s utečenci po jejich otevřené zpovědi. Pro Harryho to navíc byl první telefonát s otcem za posledních několik měsíců; Winfreyové si postěžoval, že mu Charles nezvedá telefony.

VIDEO: Meghan, vévodkyně ze Sussexu: Čím rozvedená herečka okouzlila prince Harryho.

Fotogalerie
84 fotografií