Již nějakou dobu si vrabci na střeše cvrlikají o tom, že Harry a William se rozkmotřili poté, co se Harry zamiloval do americké herečky, co měla za sebou rozvod, a William ho varoval, aby se do ničeho zbytečně nehnal. „S touhle holkou na to jdi pomalu,“ měl mu prý radit, jenže ač byly jeho úmysly zřejmě dobré, Harry to vzal jako útok na sebe i Meghan

Ta je nyní jeho chotí a matkou jeho syna Archieho (v květnu 2 roky). Dokonce spolu čekají další dítě, prý holčičku. Jeho vztahy se starším bratrem tak značně ochladly a velký rozhovor páru pro Oprah Winfreyovou (67) tomu asi nepomohl. William teď musí médiím vysvětlovat, že nejsou rasistická rodina, a tak asi Harryho zrovna nepochválí.

VIDEO: Blesk Podcast: Meghan a Harry jsou pro královský byznys mrtví. Co je čeká, prozradil odborník

Video
délka: 27:22.36
Video se připravuje ...

Blesk Podcast: Meghan a Harry jsou pro královský byznys mrtví. Co je čeká, prozradil odborník Blesk

Nyní ale vyšla najevo zajímavá okolnost ohledně jejich vztahu. Podle Mirroru spolu měli mít synové princezny Diany (†36) nevyřešené spory ještě dlouho předtím, než se na scéně vůbec nějaká Meghan objevila. Důvodem měly být průšvihy... prince Williama. Ač to zní překvapivě, zřejmě ani budoucí následník britského trůnu nebyl v mládí úplný svatoušek. Na nějakém škobrtnutí, propité noci či jiném skandálu, by jistě nebylo nic zvláštního, kdyby ovšem královská rodina vše šikovně nezametla pod kobereček. Veřejnost se nic nedozvěděla, a pokud nějaké maléry přece jen praskly, za »viníka« byl označen mladší z princů, Harry.

Williamova počestnost zůstala v očích Británie neposkvrněná a Harry, který platil vždy za rebela, to schytal za něj. „Harry se samozřejmě dostal do nějakých průšvihů, kvůli nimž skončil na titulních stranách novin, ale na řadě z těch mejdanů, především v pubertě, byl i William. Harry sloužil jen jako šikovná návnada...“ tvrdil Simon Vigar z britského Channel 5 v dokumentu Princes At War, tedy česky Princové ve válce. Jeho verzi potvrzuje i autorka knih o královské rodině Katie Nichollová.

„To bylo poprvé, co se bratři rozkmotřili, protože Harrymu se nelíbil fakt, že byl za všechno obviňován jen on. William byl dědic, on schytal kritiku. Naštvalo ho to a odmítal se svým bratrem nějakou dobu mluvit. Nechtěl mu odpustit,“ cituje její slova Mirror. Smíření nakonec přišlo, ale jen dočasné. Nyní jsou slavní bráchové opět na kordy...

VIDEO: Královská rodina děkuje zdravotníkům

Video
délka: 04:56.67
Video se připravuje ...

Královská rodina děkuje zdravotníkům Instagram Kensington Royals

Fotogalerie
73 fotografií