Vnučka královny Alžběty II. (94) se 9. února dočkala svého prvního potomka a koncem týdne si chlapečka celá natěšená odvezla domů. Novému přírůstku se velké pozornosti nedostalo, jelikož o Valentýna oznámili Meghan s Harrym početí druhého dítěte, čímž jí vypálili rybník. Opět.

Totožná situace se odehrála před třemi lety. V říjnu 2018 vyvedený páreček ze Sussexu zastínil nastávající nevěstě Eugenii a ženichovi Jacku Brooksbankovi (35) očekávanou svatbu. Zatímco si novomanželé před oltářem vyměňovali sliby, Meghan přísedícím šlechticům vyzradila, že je v očekávání.

VIDEO: Královští sourozenci děkují zdravotníkům! Potlesk za boj proti koronaviru.

Video
délka: 00:15.74

Královští sourozenci děkují zdravotníkům! Potlesk za boj proti koronaviru. Kensington Royal

Zpráva se poté rychle rozšířila do celého světa a nikdo nemluvil o ničem jiném. Eugenie je sice jakousi okrajovou členkou úzkého kruhu královské rodiny a po pozornosti příliš nebaží, svatba ale měla být jejím velkým dnem a veškerý zájem médií (a hostů) se měl soustředit pouze a jedině na ni. V to mimo jiné doufala i po narození chlapečka s dosud neznámým jménem.

Jako ránu pod pás to ostatně vnímá i veřejnost. „Gratulace, ale je trochu podivné, že se Sussexům opět podařilo zastínit princeznu Eugenii - nejdříve svatba, teď tohle,“ rýpnul si jeden z internetových gratulantů. „Tak jasně, samozřejmě že to museli oznámit hned po novinkách o Eugenii,“ neudržel se další.

VIDEO: Megxit. Proč si rebelové Harry a Meghan nikdy finančně nepohorší.

Fotogalerie
75 fotografií