Soudní spor kolem kauzy zveřejněných dopisů, kterou loni v únoru rozpoutala britská společnost Associated Newspapers spravující noviny Mail On Sunday a web MailOnline, se z původního termínu 11. ledna 2021 odkládá až na podzim příštího roku, což zvláště netěší otce Meghan. Thomas Markle má totiž strach, že se nedožije rozhodnutí soudu.

Právní zástupkyně žalované strany ve své svědecké výpovědi zmínila krátkou a znepokojivou konverzaci s otcem manželky prince Harryho (36). Thomas jí měl říct, že má z případu úzkosti a rád by, kdyby to co nejdřív skončilo. „Jsem realista, mohl bych umřít už zítra.“

Video: Nova stáhla Suchoně z obrazovky! Moderátorka Primy porodila. A další problémy nemocného Hryce!

Video
délka: 02:49.76
Video se připravuje ...

Nova stáhla Suchoně z obrazovky! Moderátorka Primy porodila. A další problémy nemocného Hryce! Petr Macek, Lukáš Červený

V rozhovoru s právničkou přiznal četné zdravotní komplikace se srdcem, že trvale bere léky na zředění krve a vyjít víc než čtyřicet schodů bez zadýchání považuje za zázrak. Rodinná anamnéza rovněž není úplně šťastná – Markle uvedl, že „nikdo z příbuzných se nedožil více než 80 let“. Thomasovi je nyní 76.

S Meghan se ostatně neviděl téměř tři roky. Po zinscenovaných fotografiích a šokujícím rozhovoru v televizi krátce po královské svatbě v roce 2017 se jejich kdysi pevné pouto navždy rozpadlo. Meghan otci napsala sérii osobních dopisů, v nichž ho prosila, aby je nechal na pokoji. Thomas je následně předal výše zmíněným novinám k publikaci.

VIDEO: Další dvě oběti covidu mezi slavnými! Suchoňův zkrat ve vysílání! A rozchod Grossové! 

Video
délka: 02:55.56
Video se připravuje ...

Další dvě oběti covidu mezi slavnými! Suchoňův zkrat ve vysílání! A rozchod Grossové! Blesk

Fotogalerie
108 fotografií