Bizarní událost s komickou zápletkou, jež se odehrála na panství Windsor před čtyřmi roky, tehdy rozpletl britský Sun. Princezna Beatrice pořádala večírek a pozvala na něj mnoho hvězdných hostů, mimo jiné Eda Sheerana či zpěváka Jamese Blunta (46) s manželkou.

Během propařeného večera Blunt při pohledu na meč zavěšený na zdi dostal nápad, že by se mohl nechat pasovat na rytíře. Beatrice se této úlohy s nadšením zhostila. Podle zdroje ovšem neodhadla váhu ceremoniálního meče a namísto toho, aby lehce poklepala špičkou zbraně o zpěvákovo rameno, se prudce napřáhla dozadu a vše dopadlo úplně jinak a mnohem tragičtěji - netušila, že za ní stojí Sheeran a omylem řízla do obličeje právě jeho. Ten musel do nemocnice na šití.

Video: Dáda marně čekala na Felixe. On své rozhodnutí změnil! A Blanarovičová okradena u lékaře!

Video
délka: 02:23.12
Video se připravuje ...

Dáda marně čekala na Felixe. On své rozhodnutí změnil! A Blanarovičová okradena u lékaře! Bára Horáková, Lukáš Červený

Před pár dny se na téma této veřejností dávno zapomenuté příhody rozhodl rozpovídat Sheeranův manažer Stuart Camp v podcastu Straight Up. Kromě toho, že příběh po čtyřech letech konečně potvrdil jako pravdivý, přiznal ohromný vztek na hlavní aktérku incidentu.

„Nikdy jsme to veřejně nekomentovali. Určití lidé mě nabádali, abychom o tom lhali a tvrdili, že to udělal někdo jiný. A já jim řekl, že nepovíme nikomu vůbec nic. Nebudu lhát jen proto, že je někdo zas*anej idiot a ve víru opilosti máchá kolem sebe mečem. Jen si říká o malér,“ řekl Camp. Dodal, že se jim princezna Beatrice od té doby už neozvala.

VIDEO: Prokletí filmu Karel: Premiéra opět v ohrožení! A Panenka bojuje v nemocnici na přístrojích

Video
délka: 02:14.88
Video se připravuje ...

Prokletí filmu Karel: Premiéra opět v ohrožení! A Panenka bojuje v nemocnici na přístrojích Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
80 fotografií