FBI kosí jednoho přítele zvrhlého pedofila Jeffreyho Epsteina za druhým. Ghislaine Maxwellová, vysoce postavená pobočnice, dobrá přítelkyně a patrně i zdatná kuplířka skončila před pár dny v poutech a lidé se domnívají, že podobný scénář čeká také prince Andrewa, který se straní veřejnosti a odmítá přistoupit na žádost FBI, aby v Americe podal svědectví. Podle některých zdrojů se obává, že jde o lest, jak ho vylákat z vlasti a zatknout.

Nakonec to ale vypadá, že mu nezbude nic jiného. Podle Christiny Oxenburgové (58), dcery princezny Alžběty Jugoslávské (84) a Andrewovy sestřenice z druhého kolene, má Maxwellová v zásobě několik usvědčujících nahrávek a jedna nese jeho jméno. Maxwellová by nahrávky mohla úřadům předat výměnou za mírnější trest. Pro královskou rodinu by však toto rozhodnutí bylo devastující.

VIDEO: Gregorová se zbavuje majetku po Brzobohatém! A problémy Witowské v televizi kvůli známosti 

Video
Video se připravuje ...

Gregorová se zbavuje majetku po Brzobohatém! A problémy Witowské v televizi kvůli známosti Bára Horáková, Lukáš Červený

„Je jedním z mnoha zachycených,“ prozradila deníku The Sun Oxenburgová, jež Epsteina i Maxwellovou poznala v 90. letech. „V tomto případě není obětí, Ghislaine nikdy nebyla jeho přítelkyní, nahrávala si ho. Kamarádi své kamarády nenahrávají,“ pokračovala.

Koho ovšem syn britské panovnice Alžběty II. (94) na nahrávce obšťastňuje (pokud inkriminovaný záznam vůbec existuje), Oxenburgová neprozradila. Zřejmě to ani neví. Podle ní si je ale Maxwellová vědoma, že jde ke dnu, a plánuje s sebou stáhnout úplně všechny. Nahrávky si údajně střežila přesně pro tento okamžik.

VIDEO: Výbuch v Praze zasáhl herečku Steimarovou, matku Polívkové! A Hryc řekl, kdo mu zachránil život

Video
Video se připravuje ...

Výbuch v Praze zasáhl herečku Steimarovou, matku Polívkové! A Hryc řekl, kdo mu zachránil život Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
37 fotografií