Nechvalně známý sexuální predátor Jeffrey Epstein zanechal po své srpnové sebevraždě v roce 2019 majetek v hodnotě 583 milionů eur (cca 16 mld. Kč), o který se nemá kdo postarat. Rozlehlý ranč Zorro, luxusní apartmá v srdci Manhattanu nebo soukromý ostrov by ovšem díky projektu společnosti zaměřující se na DNA mohl připadnout do rukou některého z jeho utajených dětí. A věří se, že jich můžou být desítky.

„Pokud se domníváte, že jste porodila dítě zesnulého Jeffreyho Epsteina, nebo věříte, že jste jeho biologickým potomkem, neprodleně nás kontaktujte,“ stojí na stránce věnované hledání Epsteinových dětí, kterou zaštiťuje společnost Morse Genealogical Services. Od spuštění projektu se přihlásilo už 386 lidí, z nichž 130 se pokládá za jeho potomky.

„Jeffrey Epstein byl promiskuitní a existuje vysoká šance, že zplodil dítě,“ řekl o násilníkovi ředitel společnosti Harvey Morse. „Mohl by být dokonce dědečkem,“ dodal. Epstein dle některých zdrojů vyžadoval sex třikrát denně.

Pokud by se DNA některého z uchazečů shodovalo s Epsteinovým, mohl by bohatě dědit. Nepřipadne mu ale všechno. Část peněz ze zmražených účtů dostanou Jeffreyho oběti jako odškodné a ani jeho bratr Mark údajně neodejde s nepořízenou. Velká část majetku ovšem stále čeká na svého nového pána.

Odhalující dokument

O Epsteinovi, respektive jeho blízkému příteli princi Andrewovi (60), se toho letos ještě spoustu dozvíme. Netflix si pro diváky připravil čtyřdílný dokument s názvem Jeffrey Epstein: Nechutně bohatý o zvrhlostech, kterých se kult kolem sexuálního predátora měl dopustit. Syn královny Alžběty (94) je v něm obviněn z ošmatávání a tření se o tehdy 17letou Virginii Robertsovou (36).

„Bylo to asi v roce 2004, pracoval jsem tam (na Espteinově ostrově Little St. James) jako telefonista a viděl prince Andrewa v bazénu s pro mě neznámou dívkou,“ zmíní svědek v dokumentu. „Byla velmi mladá, neměla na sobě horní část plavek. Vypadalo to jako předehra. Pořád se jí dotýkal a sahal jí na zadek a tlačil se na ni. Trvalo to asi sedm minut, líbal ji a tak podobně.  Pak se přesunuli na lehátka. Nevypadalo to, že by se jeho dotekům bránila. A Andrew byl vzrušený.“ Dokument spatří světlo světa už ve středu 27. května.

Fotogalerie
57 fotografií