Svatba se původně měla odehrávat 29. května nejprve v královské kapli Svatojakubského paláce, načež měla následovat soukromá recepce v zahradách Buckinghamského paláce. Už zhruba měsíc bylo jasné, že na takovou slávu může okatá blondýnka zapomenout. 

Ovšem teď už je jasné, že členka britské královské rodiny se musela veselky vzdát kompletně, a to kvůli nebezpečí souvisejícím s onemocněním covid-19. Na svůj velký den si bude muset ještě počkat.

Ostatně, jelikož si bere bohatého obchodníka Edoarda Mapelli Mozziho (37), který pochází z Itálie, stejně by zřejmě část hostů nemohla na obřad vůbec dorazit. Počkat tak bude jistě lepší varianta.

„Nejsou žádné plány na změnu prostorů, nebo vůbec mít větší svatbu. Vlastně nyní o svatbě ani nepřemýšlejí. Přijde čas ji přesunout na jiné datum, ale ten ještě nenadešel,“ uvedl pro magazín People zdroj blízký královské rodině.

Plánovaný sňatek princezny Beatrice přitom již od počátku provázejí nějaké nesnáze. Nejprve se mladá šlechtična ocitla pod palbou kritiky, že její zásnubní fotky až příliš připomínají zamilované snímky prince Harryho a jeho (tehdy nastávající) paní Meghan Markleové (38), poté se o jejím tatínkovi, princi Andrewovi (60), začalo psát v souvislosti se sexuálními skandály miliardáře Jeffreyho Epsteina (†66), pročež televizní stanice BBC odmítala poprvé v historii královských svateb vysílat přímý přenos z jejích chystaných vdavek. Mladší bratr prince Charlese (71) si pak nepomohl svým nevěrohodným vystoupením v televizním interview. Poté zasáhl jejich rodiny koronavirus… 

VIDEO: První manželský polibek prince Harryho a hollywoodské hvězdičky Meghan Markleové

Video
délka: 02:00.92

Už jsou svoji: Princ Harry si vzal svou Meghan! Takový byl jejich první manželský polibek! Redakce Blesk, Reuters

Fotogalerie
30 fotografií