Obnažené poprsí ve filmu Báječná léta pod psa ji proslavilo, ultra naturalistickou erotickou scénu z filmu Kajínek asi taky málokdo vymaže z paměti. Herečka prostě se svlékáním nikdy neměla problém – a že bylo na co se dívat! Jenže... „Svlékat se? Ani omylem! Já bych se tak styděla... Když lechtivé scény, tak už leda oblečená. Donaha bych fakt nešla,“ zklame sexy herečka řadu svých obdivovatelů.

Na vině ale není fakt, že by se rozhodla některé věci šetřit pro partnera Michala Topola (33). Za vším stojí její nespokojenost s vlastní postavou. Alice totiž miluje jídlo, a tak střídavě hubne a zase přibírá, přičemž přibírání jí prý jde podstatně líp. „Leda až se mi zas podaří zhubnout deset kilo, tak pak se mnou někdo musí něco hodně rychle natočit, ale jinak opravdu ne,“ podotýká k obnaženým scénám.

Naděje, především pro pány, tu tak přece jen je. „Kdyby to patřilo do děje, já byla ve formě a bylo to natočené nějak hodně citlivě, tak bych do toho ještě šla. A tím myslím opravdu citlivě, tak, aby nebyla vidět žádná celulitida,“ říká Bendová se smíchem ve velkém rozhovoru v zítřejším Blesk tv MAGAZÍNU.

VIDEO: Prozření Alice Bendové po osmi letech vztahu: Svatba nebude!

Video
délka: 03:08.91

Prozření Alice Bendové po osmi letech vztahu: Svatba nebude! Markéta Reinischová

Fotogalerie
67 fotografií